Polska dołącza do nagrody Women’s World Car of the Year na PortalAutomotriz.com

Agata pracuje w Polskim Radiu RDC, jedynej cotygodniowej audycji w polskim radiu o mobilności elektrycznej i paliwach alternatywnych. Jest śledzony na żywo przez tysiące słuchaczy i poprzez podcasty z całej Polski. Liderki w branży motoryzacyjnej, a także studenci, naukowcy i zwykli kierowcy odgrywają wiodącą rolę w jej przestrzeni telewizyjnej. Szczególnie interesuje się sportowcami motorsportowymi i jest doradcą programu FIA „Girls on Track”.

Rzędowska łączy swoją pracę w radiu z Green News, mediami zorientowanymi na środowisko, które dostarczają informacji lokalnych i międzynarodowych. Wśród jej treści znajduje się „zielony podcast”, w którym wraz z kolegami omawia główne trendy, inicjatywy i kwestie związane ze zmianą klimatu. Ponad 40% obserwujących i 30% słuchaczy Green News to kobiety.

Ponadto Agata współpracuje z mediami Polskiej Fundacji Mobilności Elektrycznej, redaktora magazynu Green Car, skierowanego do użytkowników samochodów elektrycznych.

Ale Agata Rzędowska to nie tylko dziennikarka samochodowa. Ponadto, przy wsparciu polskiego Ministerstwa Środowiska, wydałem książkę o mobilności elektrycznej, pracę wydawaną równolegle z COP24.

Znana w swoim kraju jako ekspert w dziedzinie mobilności elektrycznej, zawsze mocno skupiała się na projektach środowiskowych i nadchodzących zmianach w branży motoryzacyjnej. Jest także komentatorem Formuły E dla polskiego zespołu Eurosportu i prowadzi kilka wydarzeń związanych z transportem. Jego obecność jest regularna na dyskusjach, webinariach i konferencjach w Polsce, kraju, w którym branża motoryzacyjna ma szczególne znaczenie.

Największym celem Polski na najbliższą dekadę jest zaprzestanie importu samochodów używanych. Polskie fabryki samochodów otwierają się na nowe modele biznesowe, zwłaszcza jeśli chodzi o mobilność elektryczną.

#DeepBluePołączenie

* O IND i jego hashtagu #Conexionazulprofundo
IND to cyfrowa i wieloplatformowa platforma komunikacyjna, do której należy PortalAmbiental.com.mx, PortalAutomotriz.com i PortalPolitico.tv

#Conexionazulprofundo to propozycja komunikacji IND, mająca na celu połączenie i wyróżnienie liderek i liderek ze wszystkich sektorów gospodarki i społeczeństwa.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *