Polska, Grecja i Francja łagodzą ograniczenia przeciwko wirusowi Corona

A niektóre kraje europejskie, takie jak Grecja, Polska i Francja, ogłosiły złagodzenie środkówACI Europe, które ma ponad 500 lotnisk w 46 krajach na kontynencie, powiedział, że ma nadzieję na powrót do poziomów ruchu sprzed pandemii w 2025 roku.

Przy sprzyjającym wietrze Premier Grecji Kyriakos Mitsotakis zapowiedział pierwszy etap powrotu do normalnego życia, który rozpocznie się 3 maja., Kiedy niektóre środki ograniczające nałożone w związku z Covid-19 zostaną zniesione.

Jesteśmy na ostatnim i najbardziej wrażliwym etapie wojny z koronawirusem, wiem, że jest dużo zmęczenia, ale mamy po swojej stronie nowych sojuszników: „Szczepionki, testy autodiagnostyczne i lepszy klimat napawają optymizmem, że ta bezprecedensowa przygoda się skończyła” – powiedział Mitsotakis w przemówieniu wyemitowanym w telewizji państwowej.

Na podstawie rekomendacji komisji ekspertów przy Ministerstwie Zdrowia, 3 maja otworzą się ponownie odkryte tarasy kawiarni i restauracji, dziesiątego miesiąca zostaną uruchomione szkoły podstawowe i gimnazja, a piętnastego będą dozwolone niektóre wydarzenia kulturalne.

Podczas, Polski minister zdrowia Adam Niedzelski zapowiedział zniesienie ograniczeń nałożonych na wirusa Corona w niektórych województwachZ wyjątkiem Śląska, Dolnego Śląska, Wielkopolski, Łodzi i Opola, gdzie zachowane zostaną te, które wcześniej istniały, ponieważ wskaźnik zachorowań jest nadal wysoki.

W pozostałych województwach (województwa w Polsce) Forma nauki hybrydowej będzie oferowana od 22 kwietnia do klas od pierwszej do trzeciej w szkołach., A salony kosmetyczne i fryzjerskie zostaną ponownie otwarte.

Francuski rząd zapowiedział również, że 3 maja stopniowo zacznie znosić ograniczenia nałożone w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa Corona w trzeciej fali. Po zniesieniu zakazu podróżowania krajowego między regionami w kraju, będą one później ponownie otwierać komercyjną działalność kulturalną.

3 maja zniesione zostaną ograniczenia dotyczące przemieszczania się między okręgami i wydawania świadectw (w przypadku wskazania powodów podróży). Od połowy maja otwarte zostaną niektóre tarasy (zewnętrzne części barów i restauracji na chodnikach) oraz część instytucji kultury.Poinformowano rzecznika francuskiego rządu, Gabriela Atala.

Nienaganny

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *