Polska międzynarodowa firma Asseco osiedliła się w Distrito, aby wkroczyć na rynek społecznościowy

Polska międzynarodowa firma Asseco osiedliła się w Distrito, aby wkroczyć na rynek społecznościowy

Alicante. Polski międzynarodowy Asseco dedykowane rozwiązaniom technologicznym dla biznesu zostanie zainstalowane w Cyfrowej Dzielnicy Alicante Mając na celu możliwość dokonania skoku na rynku technologicznym Wspólnoty Walenckiej. Zostało to potwierdzone Dyrektor generalny Asseco w Hiszpanii, José Antonio Pinillal Plac AlicanteFirma skomentowała, że ​​w pierwszej fazie skoncentruje się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji, chociaż według Pinelli oferuje wszelkiego rodzaju rozwiązania pionowe.

Pinella nie chciał określić liczby pracowników, którzy będą wchodzić w skład tej pierwszej delegacji firmy w Alicante, ale potwierdził, że Celem jest stabilizacja Wspólnoty Walenckiej i początkowo pomoc w cyfryzacji przedsiębiorstw kwalifikujących się do finansowania europejskiego. Asseco czeka także na zawarcie umowy z kilkoma prywatnymi firmami, aby w nadchodzących miesiącach świadczyć swoje pierwsze usługi w Alicante.

Prezes Asseco dał jasno do zrozumienia, że ​​rola, jaką będzie odgrywać ten międzynarodowy koncern, będzie znacząco odmienna od roli, jaką pełni już jego spółka zależna w Alicante. nicomblos, Jego obszar działalności koncentruje się na bramkach płatniczych lub operacjach wewnętrznych firm.

Grupa Asseco, uznawana za jedną z dziesięciu największych firm programistycznych na świecie, jest już od lat obecna w Hiszpanii, choć jej centrale znajdują się w Madrycie i Saragossie. Dzięki obecności w 55 krajach na całym świecie i zatrudnianiu 27 000 pracowników firma jest liderem… Marka Hallera 85% jej działalności generowane jest poza granicami Polski Rachunek wynosi ponad 2000 milionów euro rocznie.

Pojawienie się Asseco potwierdza zaangażowanie największych firm świadczących usługi technologiczne na rzecz miasta Alicante. do przodu Accenture Osiedlić się w porcie, gdzie obecnie znajduje się centrum pracy zatrudniające ponad 200 pracowników; Osoba, którą śledzili (w strefie cyfrowej lub poza nią) Indra, Supra Styria i NTT Datta, między innymi. Są jeszcze inni Przewoźnik ITC i Navico Który został zainstalowany w Panoramis Life & Business Center.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *