Polska parodia piosenki Shakiry Pique wywołuje śmiech w mediach społecznościowych: „Zrobię z ciebie żonglera”

Polska parodia piosenki Shakiry Pique wywołuje śmiech w mediach społecznościowych: „Zrobię z ciebie żonglera”

Ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin i zalew reakcji w sieciach społecznościowych sprawiły, że długo oczekiwana współpraca kolumbijskiej piosenkarki Shakiry i argentyńskiego producenta Bezarapa stała się wirusowa. Piosenka pełna zatrutych strzał skierowana do jego byłego partnera, byłego hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

Ale ze względu na popularność filmu w mediach społecznościowych Zaczęła się rozprzestrzeniać parodia piosenki Kolumbijczyka, który rzucał także rzutkami w byłego piłkarza Barcelony Gerarda Pique.

Film, grany przez aktorkę Evę Ortegę, przedstawia kobietę w studiu nagraniowym, W mundurze podobnym do munduru kolumbijskiego. Ponadto w tekście pojawiają się ostrzejsze aluzje do byłego partnera Shakiry.

„Kochanie, niechęć się skończyła, ale twoja dziewczyna jest niska jak drut. Czas na litość, chociaż jak zobaczysz moją teściową, to daj jej zjeść kupę. Hej, Jerry, u mnie wszystko w porządku. „Myślę, że ktoś spłaszczył ci opony” – głosi piosenka.

Jedna z najbardziej uderzających części filmu przedstawia lalkę voodoo, Cóż, piosenkarz parodii potwierdza, że ​​wilk taki jak wilk kolumbijski nie jest, jak mówią, „lalką czarnej magii”.

„Wilk taki jak ja czyni dobro. Wilk taki jak ja używa lalki voodoo. ” Zrobię na tobie voodoo. Musisz być w kontakcie. „Przyjdę i zatańczę kung fu z twoją małą twarzą” – kontynuuje.

Obejrzyj parodię piosenki Shakiry w wykonaniu Pique

Piosenka Shakiry i Bezaraba bije rekordy na YouTube

Kolumbijka Shakira i argentyński producent Bizarrap pobili rekord dzięki „Bizarrap Music Sessions #53” – piosence, która w nieco ponad dwadzieścia cztery godziny osiągnęła prawie 64 miliony wyświetleń. egzemplarzy na YouTube, przewyższając „Despacito” Luisa Fonsiego (2017), który osiągnął prawie 25 milionów w zaledwie 12 godzin.

Dzięki 63 736 321 wyświetleniom temat kolumbijski zyskał popularność w ciągu jednego dnia W najlepszym latynoskim programie w historii YouTube. Pierwszy milion dla „BZRP Music Sessions #53” został osiągnięty w zaledwie 8 minut.

Posłuchaj podcastu Jak wygląda życie w Korei?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *