Polska w dalszym ciągu wybiera Margaritę jako kierunek turystyczny –

Polska w dalszym ciągu wybiera Margaritę jako kierunek turystyczny –

Caracas, 10 stycznia 2024 r. – Minister Władzy Ludowej ds. Turystyki, Ali BadronZgłosił to „W pierwszych dniach stycznia 576 pasażerów z PolskaPrzybył do wyspa Margarita.

Ten „Dzięki udanej operacji lotu czarterowego Oprócz Ultra„Aby dodać pięć tysięcy 175 gości, którzy skorzystali z tej trasy.”On wskazał.

Padron powiedział, że liczby są zgodne z planem od jego uruchomienia 7 listopada 2023 r. do chwili obecnej.

„W 2024 r. Międzynarodowe lotnisko JG Santiago Marinho w Nueva Esparta (Margarita) nadal angażuje się w promocję Turystyka samochodowa „I gospodarkę kraju, witając nowych europejskich podróżników, którzy dowiadują się o cudach wyróżniających Wenezuelę”.Powiedział.

Jednocześnie bezpośrednia komunikacja pomiędzy Moskwa-Porlamar W nowym roku liczba ta nadal wykazuje zadowalającą krzywą wzrostową – dzięki liniom lotniczym na obszar wyspy przybyło 592 turystów. Nordwind i Conviasa.

Margarita, wymarzone miejsce dla Polaków

W listopadzie 2023 roku do kraju przyleciał pierwszy lot czarterowy pomiędzy Polską a Wenezuelą 315 polskich turystów, Na linii Plus Ultra dwa loty tygodniowo w listopadzie.

Minister Turystyki, Ali BadronPoinformował, że samolot z Warszawy przyleciał do ALotnisko Santiago Marinho na wyspie MargaritaWraz z ogłoszeniem zwiększenia liczby lotów w grudniu przyszłego roku.

Dodał to Turyści odwiedzą 10 stanów Wenezueli Takich jak: Nueva Esparta, Apure, Aragua, Barinas, Bolivar, Caracas, Anzoategui i MonagasI Sucre, Merida i Zulia.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *