Polska – Walia zamieszkać

Dobry wieczór. Witamy w pierwszym dniu Ligi Narodów, otwierającej usta przystawkę na Mistrzostwa Świata w Katarze, które odbędą się w listopadzie. W ciągu godziny zacząłem dawać mecz Polska-Walia, że Rozpoczyna się trzecia edycja tego konkursu Obie drużyny znalazły się w Lidze A. Polakom udało się utrzymać w pierwszej kategorii Ligi Narodów, natomiast Walijczycy awansowali w ostatniej edycji i to jest ich pierwszy raz w Lidze A.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz, w którym zagra Robert Lewandowski po ogłoszeniu chęci opuszczenia Bayernu Monachium tego lata. Jego losem może być Barcelona, ​​która będzie musiała poprawić swoją gospodarkę, aby skorzystać z usług polskiego napastnika. To, co widzi Tebas, jest w tej chwili skomplikowane.

Z kolei Walia, w przeciwieństwie do Polski, przyjeżdża w dzisiejszym meczu nie potwierdzając swojej obecności na mundialu w Katarze. Będzie musiał pokonać przeciwnika, który wypadł ze Szkocji i Ukrainy, aby móc zaistnieć w mundialu. Dzisiaj może Absolutny debiut w Wes BurnsZawodnik, który strzelił w tym sezonie 12 bramek dla Ipswich Town.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.