Polska wprowadziła obowiązkowe szczepienia dla lekarzy, nauczycieli i policji

Rząd Polska ogłosiła szereg działań Dodatkowe z powodu wirusa koronowego, jak Obowiązkowe szczepienia lekarzy, nauczycieli i policjantów, W świetle obecnego szczytu i obaw związanych z nowym wariantem wirusa Omicron.

Na konferencji prasowej w Warszawie minister zdrowia Adam Nidzelsky stwierdził, że szczepienie jest obowiązkowe dla tych grup Będzie obowiązywać od 1 marca I że rząd idzie w ślady innych krajów europejskich, takich jak Niemcy i Austria.

Ponadto stwierdził, że pracodawcy będą mogli zamawiać testy diagnostyczne na Covid-19 od swoich pracowników na podstawie ustawy, którą rząd już przygotowuje.

wyznaczniki

Szef portfela placówek służby zdrowia dodał, że organ wykonawczy podjął decyzję o wdrożeniu… kształcenie na odległość w szkołach Szkoła podstawowa i instytuty od 20 grudnia do 9 stycznia. Przez większość czasu zima na półkuli północnej trwa Przerwa świąteczna.

Między innymi, rząd RP zażądał również mieszkań dla osób zakażonych Covid-19 do wdrożenia test diagnostyczny Niezależnie od Twojego statusu szczepień.

Minister zdrowia poinformował, że od 15 grudnia limit przepustowości w transporcie publicznym wyniesie 75%, a liczba osób w restauracjach, barach i lokalach rozrywkowych zostanie zmniejszona do 30% z obecnych 50%. Dyskoteki i kluby nocne również muszą być zamknięte.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *