Polski dramat kryminalny, który na Netflixie robi furorę

Staje się coraz bardziej popularny Netflix Twórz oryginalne treści w krajach o różnych szerokościach geograficznych. Dawno minęły czasy, kiedy prawie wszystkie produkty na platformie streamingowej były produkowane wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. W dzisiejszych czasach zyskał dużą popularność zrzędliwypolski film pokazywany jako dramat kryminalny. Ku zaskoczeniu wielu film fabularny wyreżyserowany i napisany autorstwa Cypriana T. Olenckiego Dziś jest jednym z 10 najczęściej oglądanych treści cyfrowych w krajach takich jak Argentyna dzięki swojej napędzanej adrenaliną historii.

W oficjalnym podsumowaniu tej powieści czytamy: „Wydarzenie z przeszłości rozdziela los trzech przyjaciół. Po latach Dzika – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczony policjant – pojawia się w życiu Dawida i składa mu propozycję nie do odrzucenia: albo zostanie policyjnym informatorem, albo jego brat pójdzie do więzienia. Kara długoletniego więzienia. Na tle lin David w końcu się poddaje, a jego głównym celem staje się infiltracja zorganizowanej grupy przestępczej.

zrzędliwy. Obraz: Netflix.

Jak dotąd ten 139-minutowy film spotkał się w większości z pozytywnym przyjęciem w niszowej prasie. Na przykład, Gotowe cięte i naprawione Ocenił go na trzy gwiazdki na pięć, pochwalił jego siłę wykonawczą i zasoby artystyczne, choć nie jest to dzieło o głębi moralnej czy psychologicznej na poziomie narracji.

Załogę tej produkcji kierują ważne postacie z Europy Wschodniej, takie jak Mateusz Panasyuk, Veronica Książkiewicz, Lukas Shimlat, Mateusz Damicci, Wijciech Zieliński, Simon Bobrowski, Sebastian Stankiewicz, Anita Sokołowska, Janusz Shapior i Polina Galazka. Poniżej możecie obejrzeć jego oficjalny zwiastun.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.