Polski film Goyeneche ma już datę premiery kinowej

Polski film Goyeneche ma już datę premiery kinowej

W okresie od stycznia do lutego Ministerstwo Przestrzeni Publicznej i Higieny Miejskiej miasta Buenos Aires wyremontowało kilka przecznic w dzielnicy Saavedra i innych dzielnicach w ramach „Planu letniego”, który obejmuje około 200 przecznic przy arteriach o najwyższym natężeniu ruchu kołowego ruch drogowy. przepływ.

Prace są obecnie prowadzone „tak, aby mieć jak najmniejszy wpływ na ogólny obieg”.

Oficjalne źródła podają, że prace będą prowadzone w Milian w godzinach 43:00-49:00. W trakcie tej rozbudowy „frezowanie i pokrywanie asfaltu będzie wykonywane w sąsiedztwie betonowego wjazdu na ulicę”.

Następnie, między 45:00 a 46:00, pomiędzy Ramallo i Arias, na wysokości dzielnicy Mitre odbędzie się nowy projekt betonowy.

Natomiast prace przy kompleksowym remoncie Trionferrato będą prowadzone w godzinach 5300-5600, pomiędzy Congreso a Tamborini.

W rejonie Belgrano i Nuñez kompleksowe prace remontowe zostaną przeprowadzone w Conesa w godzinach 29:00 – 31:00, pomiędzy Congreso i Ibera.

Oficjalne źródła podają, że „Do 28 lutego władze miasta realizują „Letni Plan Odnowy”, czyli zespół prac i usprawnień na ulicach i drogach, na których występuje większy przepływ pojazdów i które – jak wynika z badań – wymagają kompleksowego interwencja.”

„Prace obejmują obszar odpowiadający ponad 200 budynkom i wspólnie planujemy na styczeń i luty, tak aby jak najmniej oddziaływać na ruch publiczny i ludność miasta. Występujące dzienne i nocne utrudnienia w ruchu będą częściowe i /lub kompletne w zależności od ilości wymaganych prac.” Jej realizacja Dodali, że ulice i drogi, na których przeprowadzono interwencję, zlokalizowane są w strategicznych miejscach miasta, dlatego konieczna jest ich poprawa, aby przyspieszyć ruch w piętnastce gminy Buenos Aires.

W zależności od stanu każdego bloku i natężenia ruchu, na jaki jest narażony na co dzień, określany jest poziom jego interwencji. Od kompleksowej renowacji nawierzchni i wymiany asfaltu na płyty betonowe, po wyrównanie nawierzchni i rozgraniczenie poziome.

„Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dróg i pieszych mieszkańcom Buenos Aires oraz tym, którzy odwiedzają nas codziennie. Ponieważ wiemy, że każda praca ma wpływ na codzienne życie, staramy się przyspieszyć prace remontowe w okresie letnim, szczególnie w obszarach tętniczych” – powiedział Ignacio Baistrucci, dyrektor portfela. Duży ruch.

Jeśli spodobała Ci się ta notatka…

Jeśli spodobała Ci się ta notatka…

Kup mi kawę na Cafecito.app

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *