Polski film klasy B z bitwami, eksplozjami i śmiercionośną bronią

Polski film klasy B z bitwami, eksplozjami i śmiercionośną bronią

Ponury Żniwiarz„To polski film akcji i thriller z 2023 roku w reżyserii Daniel Markowicz Scenariusz Dawid I Daniel Markowicz. Gwiazdy filmowe Piotra Witkowskiego, Jacka Koemana I Jacek Poniedziałek.

„Atrapaalmas” to jeden z tych filmów, który nie przekonuje nas od pierwszych scen i jeśli nie płacą bardzo dobrze jak w MCM, to nie polecamy.

Tak, jeden z tych filmów, którego się obawiamy, zostanie wyśmiany przez wielu krytyków, którzy będą wypełniać swoje wypowiedzi słowami w rodzaju „banana”.

streszczenie

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie nowo opracowana broń ma moc zmieniania ludzi w brutalnych zabójców. Broń ta, zwana „Łapaczem Dusz”, to małe, przenośne urządzenie, które emituje potężną wiązkę energii zdolną do manipulowania umysłami osób na nią narażonych. Film opowiada o wykonawcy wojskowym, który zostaje wynajęty do odzyskania łapacza dusz od organizacji terrorystycznej.

Przetłumaczone przy użyciu bezpłatnej wersji Tłumacza www.DeepL.com/Translator

O filmie

Polskie kino akcji, ale niskobudżetowe, jedno z tych filmów, które nie mają zbyt wysokiego budżetu i przy wielu pretensjach mają też nie dorównujący sobie hitowy scenariusz. Wynik: trochę rozczarowująca historia, która nie zadaje sobie trudu wprowadzenia innowacji na poziomie tekstu.

Mamy bohatera, genialnego naukowca, żądnych pieniędzy złoczyńców, skorumpowanych i ambitnych polityków: cały szereg klisz kina akcji, które mogą nas doprowadzić do typowego rozluźnienia sceny rodzinnej, ale nie przekonują nas nawet w kinie . Jego fakturowanie ani struktura filmu.

Plusy: film, który próbuje się bronić jak przestraszony kot, ale efekt nie jest tak bohaterski, jak tego wymaga tego rodzaju argumentacja. Film, któremu wielu rzeczy brakuje i który nie oferuje nam jako widzom niczego.

Dobra ścieżka dźwiękowa i efekty (dźwięk). Rozczarowujący pod względem wizualnym, walk i sposobu traktowania bohaterów w filmie, który, krótko mówiąc, nie przekonuje, nie ekscytuje ani nie bawi.

Nasza opinia

Jeden z tych filmów, który sprawia, że ​​wspomina się stare filmy, patrzy na nie z nostalgią i pamięta, jak przy nieco podobnych okolicznościach i budżetach potrafili nas zabawiać dzięki swojej spontaniczności, oryginalności i wdzięku.

W tym przypadku brakuje wszystkich trzech rzeczy.

Data wydania

2 sierpnia 2023 r

Gdzie obejrzeć Łowca dusz

Netflixa

dystrybucja

Piotra Witkowskiego
Jacek Poniedziałek
Jacka Koemana
Mariusza Poniaszewskiego

Aleksandra Adamska
Sebastian Stankiewicz

Ponury Żniwiarz

Ponury Żniwiarz

Tytuł filmu: Ponury Żniwiarz

Pozew sądowy: Wykonawca wojskowy wynajęty do konfiskaty broni zmieniającej ludzi w brutalnych zabójców szuka zemsty, gdy jego brat pada ofiarą urządzenia.

Data publikacji: 1 sierpnia 2023 r

naród: Polska

Czas trwania: 98 minut

Dyrektor(zy): Daniel Markowicz

scenarzysta: Dawid Kovalić, Daniil Marković

Aktorzy): Piotr Witkowski, Jacek Koman, Jacek Poniedziałek, Mariusz Boniszewski, Aleksandra Adamska, Sebastian Stankiewicz

seks: Akcja, science-fiction

Firmy: Netflixa

Nasza opinia

Jeden z tych filmów, który sprawia, że ​​wspomina się stare filmy, patrzy na nie z nostalgią i pamięta, jak przy nieco podobnych okolicznościach i budżetach potrafili nas zabawić dzięki swojej spontaniczności, oryginalności i wdzięku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *