Polski film o Indianie Jonesie, który pobija ostatni film Harrisona Forda w kinach

Polski film o Indianie Jonesie, który pobija ostatni film Harrisona Forda w kinach


Francisco-Aimee

  • Francisco-Aimee
  • Jestem absolwentką Komunikacji Audiowizualnej i Reklamy, a pisanie piszę z pasji do kina, ale jednocześnie staram się znaleźć dla siebie niszę jako scenarzysta. „Wszystko, co można sobie wyobrazić, jest realne.” Pablo Picasso.

Harrison Ford i stary Indy od lat są nierozłącznymi towarzyszami. Ale, Indiana Jones i połączenie przeznaczenia To ostatnia przygoda, w której zobaczymy aktora wcielającego się w najsłynniejszego archeologa w kinie. Jego wpływ na gatunek przygodowy, a nawet na gry wideo, takie jak nieznany Jest to jednak dość oczywiste Czy wiecie, że przed starą erą Indy 7th Art miało swojego polskiego poprzednika? Mówimy o Don Cochiceto (tak, dobrze czytacie).

Indiana Jones
„Don Coccito” (Netflix)

streszczenie Ponowne uruchomienie Wyprodukowany przez Netflix jest następujący: „Po odnalezieniu starożytnego krzyża templariuszy historyk sztuki musi połączyć siły z grupą poszukiwaczy przygód, aby odkryć tajemnice reliktu”. Postać wywodzi się z myśli pisarza Zbigniewa Ninackiego i powstała w 1964 roku w związku z zainteresowaniami autora archeologią. Wkrótce ukazała się cała seria powieści. Zła Wyspa Również Pan Rydwan i Człowiek UFOostatnia przygoda bohatera ukazała się w 1985 roku. W sumie 12 książek, chociaż ta, która nas interesuje na tę okazję, to Don Carrillo i Templariuszepowieść, którą dostosowuje serwis streamingowy.

Indiana Jones
„Don Coccito” (Netflix)

Don Cochecito zadebiutował na dużym ekranie w 1965 roku, będąc adaptacją Wyspy złoczyńców, za co otrzymał nagrodę Serial telewizyjny składający się z 5 odcinków Również w oparciu o tę najnowszą poprawkę. W ubiegłym roku 2021 polska wytwórnia produkcyjna podpisała umowę z wnukiem pisarza i dzięki tej umowie dziś możemy cieszyć się tym dziwnym wprowadzeniem do tytułu Indiany Jonesa. Mateusz Janicki.

Indiana Jones
„Indiana Jones i zaginiona Arka” (Lucasfilm)

Chociaż pierwszy film pana Chariota rzeczywiście powstał 16 lat temu Indiana Jones i zaginiona ArkaWedług wczesnych recenzji debiutant reżyserski Anthony Nikofsky odszedł nieco od materiału źródłowego, podążając w ślad za bardziej współczesnymi rolami, takimi jak postać stworzona przez samego George'a Lucasa.

„Don Cochecito i templariusze” można oglądać w serwisie Netflix od 12 lipca. Jego wyniki są niesamowite, pozwalając mu wejść na listę 10 najczęściej oglądanych treści na platformie. Czy Big Red N chce wyprodukować więcej filmów z serii? Ponieważ w chwili obecnej nie ma alternatywy dla Indiany Jonesa…

Mistrz Carr i Templariusze – Ogłoszenie (oficjalne) |  Netflixa [ENG SUB]
Najnowsze programy telewizyjne, filmy i serialeYou May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *