Polski film zniszczony przez krytyków robi furorę na Netfliksie

Polski film zniszczony przez krytyków robi furorę na Netfliksie

Kilka dni temu przyjechał Netflixa Film polski Ponury ŻniwiarzFilm akcji i przygodowy z dużą zawartością przemocy. Chociaż gwiazdy filmowe… Piotr Witkowski, Jacek Koeman I Jacek Poniedziałek Jest jednym z najchętniej oglądanych na platformie, a krytycy nie wyrazili ogólnie dobrych recenzji. Na IMDb ma ocenę 4,1, a różne portale wyrażały swoje niezadowolenie z nowej, autorskiej produkcji platformy streamingowej.

Film reżyseruje Daniel Markowiczz którym jest także scenarzystą filmu Dawid KowalewiczW jego oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Były wojskowy zgadza się wyśledzić broń zdolną do tworzenia krwawych zabójców, ale kiedy jego brat odczuwa konsekwencje tego urządzenia, misja nabiera zabarwienia zemsty.„.

Łowca dusz (2023).

Jeśli chodzi o komentarze krytyków, z Gotowe cięcie Oni napisali: „Zły film Netflixa z absurdalnymi efektami specjalnymi i leniwą, manipulacyjną fabułą”.. już istnieje Decydować Nazwali go „tandetnym polskim filmem akcji z przygnębiającym akcentem zombie”.

Z drugiej strony od Raj grozy Wskazali: „Czy jest dobry? Niezbyt dobry. Ale jako film akcji też nie jest zły, ponieważ jakość produkcji jest imponująca”.. Wreszcie w Reflektory Dali mu jedną gwiazdkę i surowo ocenili: „To strata czasu, film nie ma charakteru, nie ma w nim nic godnego docenienia, to tylko 90 minut przypadkowych wstępów, pozbawionych inspiracji występów i scen w zwolnionym tempie”. .

Obejrzyj zwiastun filmu Ponury Żniwiarz Następny:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *