Polski ojciec popełnił błąd podczas Mszy św. i poprosił parafian, aby zamiast „Moje życie jest ciężkie”, mówili „Ciężko mi w życiu”.

Polski ojciec popełnił błąd podczas Mszy św. i poprosił parafian, aby zamiast „Moje życie jest ciężkie”, mówili „Ciężko mi w życiu”.
Polski ojciec zabawia parafian (Fot.: Screenshot / Tiktok @irenearvayo)

Imię ojca polskiego pochodzenia Adam Kutas Zrobił furorę w mediach społecznościowych po tym, jak popełnił błąd podczas mszy i nalegał, aby obecni wypowiedzieli kontrowersyjne zdanie, które w Meksyku można by zinterpretować jako album.

Wszystko zostało ogłoszone z konta Irene Arvayo (@irenearvayo). TIK Tokktóry ukazywał moment, w którym ksiądz odprawiał nabożeństwo religijne i prosił parafian o powiedzenie: „Nie jest mi łatwo w życiu”, co mogłoby wulgarnie oznaczać, że miał erekcję.

„Powiedz osobie obok ciebie: Moje życie jest dla mnie trudne”.„” – słychać słowa duchownego na nagraniu, które szybko osiągnęło ponad 23 miliony wyświetleń.

Po usłyszeniu tego zdania stało się jasne, że obecni szybko zaczęli się śmiać i poprawiać ojca: „„Życie jest trudne, moje życie jest trudne”.

Adam odpowiedział:Tak jak? to jest to, co powiedziałem„.

Na tym jednak sytuacja się nie skończyła, gdyż pewna kobieta nalegała, aby uświadomił mu swój błąd: „Moje życie jest trudne i nie jest tak: «Mam trudne życie». To to samo, ale brzmi lepiej. W przeciwnym razie ma to podwójne znaczenie”.

Kiedy ojciec to zauważył, szybko odpowiedział śmiejąc się: „naprawdę?”.

Reakcja internautów była natychmiastowa i wielu z nich bardzo cieszyło się momentem pokazanym w tym serwisie społecznościowym.

„To nie jest słowo nie na miejscu, ale raczej źle zinterpretowane, grzesznicy”. „W końcu pogrążył się w swoich grzechach”. „Kiedy masy zmienią się, by powstać.” „To jest miłość ojcowska i widzisz, że czyni to bez żadnej złośliwości„, były pewne znaki.

Podobnie inni internauci nie wahali się zauważyć, że gdyby wizyty w kościele były tak ciekawe jak na tym filmie, z pewnością byłyby częstsze.

„Nawet teraz mam ochotę chodzić na mszę”.. „Gdyby w większej liczbie miejsc było takich ojców, wziąłbym udział”. „Codziennie chodzę na mszę z tym małym ojcem”. Użytkownicy serwisu napisali: „Nie chodzę na msze, ale żeby się dobrze bawić, pójdę do tego gościa”. TIK Tok.

Ksiądz Adam Kutas urodził się w Polsce w 1984 roku i jak podaje jego oficjalna strona internetowa, swoją podróż rozpoczął w bardzo młodym wieku, aby poświęcić się Kościołowi. W 2010 roku przyjął święcenia kapłańskie w diecezji Santa Rosa z rąk biskupa Daniela Walsha. Jednak w lipcu 2021 r. opuścił go i wstąpił do Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego (PNCC).

Adam Kotas (fot. Adamkotas.com)

Według oświadczenia diecezji Santa Rosa PNCC nie jest legalnie uznawana w oczach Kościoła rzymskokatolickiego, dlatego też zaapelowano do wiernych, aby nie uczestniczyli w żadnych nabożeństwach oferowanych przez tę placówkę.

„Szczególnie nalegamy, aby wierni unikali wszelkich wydarzeń religijnych organizowanych lub prowadzonych przez księdza Adama Kutasa. Jakikolwiek udział potwierdziłby słuszność ich działań i być może wciągnąłby wierzących we współpracę ze schizmą. Chociaż jest księdzem katolickim ważnie wyświęconym, obecnie nie pełni posługi kapłańskiej pozostającej w pełnej komunii ani nie mającej dobrej opinii w Kościele rzymskokatolickim.

Ze swojej strony Adam Kutas wielokrotnie odnotowywał, że po opuszczeniu wstąpił do „ważnego, prawowitego i prawowitego Kościoła katolickiego, uznanego za ważny, prawowity i prawowity przez Watykan i biskupów rzymskokatolickich Stanów Zjednoczonych; Taki jest stan KościołaPatriotyczny polski katolik, którego autentyczność, legitymizacja i autorytet nie podlegają wątpliwości, a wystarczy tylko trochę poszukać. I czytaj online, aby odkryć ważność, legitymizację i legitymizację polskiego narodowego katolicyzmu.

Czytaj

Japonka przychodzi do sklepu Pulqueria w Meksyku i jest zaskoczona: „Jest tam wielu pijaków”.
Zdjęcie kobiety rozprzestrzeniło się ze względu na uderzające podobieństwo między nią a Luisem Miguelem: „Jej nieznana siostra”.
Kobieta ze łzami w oczach wykonała przed koncertem piosenkę Glorii Trevi, która rozeszła się błyskawicznie: „Wygląda na zranioną, ale jej głos”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *