Polski serial, który zwyciężył na Netflixie, urzeka, ale nie olśniewa

Polski serial, który zwyciężył na Netflixie, urzeka, ale nie olśniewa

Gdyby istniała seria globalna Polska naprawdę zasługuje na to miejsce. Nie tylko ze względu na skalę produkcji, czyli sukcesywnego dodawania tytułów, ale właśnie z tego powodu Jakość lub wpływ wielu serii. W rzeczywistości około 20 dni po premierze w serwisie Netflix – 11 stycznia – Forst utrzymuje się w pierwszej dziesiątce na podium. I nie dlatego, że jest fajnie: Być może po prostu dlatego, że wie, jak się utrzymać… chociaż pod koniec historii jest mu to trudne.

Fantazja, w którą się angażuje Piąte miejsce w rankingu wyświetleń w Argentynie Opiera się na zbiorze książek, które napisał Remigiusz Mroz -Odnoszący sukcesy młody polski pisarz i prawnik- oraz proponuje wizję niekonwencjonalnej ścieżki badacza.

Pierwsze trzy odcinki – Sześć, które to zrobiły, ma czas od 42 do 45 minut Każdy – nie poddawaj się jednak Wtedy sytuacje (które często się powtarzają w swojej formule) zaczynają rozwiązywać linę. Historia zaczyna się od typowej sprawy policyjnej, w której wzywają nas dowody i zmuszają do poszukiwania prawdy. Nagie ciało ukrzyżowane na górze jest pierwszą dominą podejrzeńHipoteza, badanie formalne i badanie równoległe.

ponieważ las zwycięzcy, Centralny bohater tej historii oddziela go jednak od sprawy Tytułowy mężczyzna nie należy do tych, którzy się poddają. Postanawia zebrać wskazówki na swój sposób, w cieniu i chronić je swoim cieniem. Forrest to jedna z tych mrocznych i skomplikowanych stworzeń fantasy, które więcej ukrywają, niż pokazują.. Być może właśnie w tym tkwi największa siła tej produkcji, nakręconej na pograniczu Polski i Słowacji.

Jedną z mocnych stron „Forresta” jest występ Borisa Shika w roli głównej.

Chociaż w każdym odcinku widzimy postęp śledztwa – lub jego załamanie – scenariusz pozwala nam zobaczyć to na osobności Jak wygląda życie tego człowieka z dozą sarkazmu, mroku, tajemniczości i niekonwencjonalnych metod?. Ale jednocześnie cechuje go interesujący upór związany z jego szkoleniem jako detektywa policyjnego.

Ta motywacja skłoniła go do związania się z fotografką i dziennikarką Olgą (Zuzana Saborznikow), który w cieniu splata wspólnotę, Oświetlona jednocześnie światłem tatrzańskich śniegówW tym łańcuchu górskim, który stanowi granicę między obydwoma krajami. Kolejnym osiągnięciem są zdjęcia i krajobrazy wybrane jako lokalizacje Forresta.

I na platformie Największą zaletą jest kreacja Borysa Szyca w roli WiktoraAktor, który wie, jak wykorzystać do tego subtelną paletę barw – zawsze z dala od ostrych tonów Pokaż, że nie da się tego rozszyfrować.

Serial nie byłby tak dobry, gdyby nie uwypuklił śnieżnego piękna Tatr, na pograniczu Polski i Słowacji.

Forresta Nie tylko dobrze, ale i maraton. każdy Wyklucza to szansę na „bardzo dobre” ujęcie pewnej obsesji na punkcie intrygi, z której trudno się wyrwać.. Nie wspominając już o końcowej części labiryntu, w której musi zostać uwięzionych więcej niż jeden widz.

plik

Policja/thriller Bohaterowie: Boris Schick i Zuzana Saporznikow Scenariusz: Agata Malycińska Tytuł: Leszek Dawid problem: Sześć odcinków na Netfliksie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *