Polski serial na Netfliksie, który ma zaledwie 8 rozdziałów, zadziwi Cię

Polski serial na Netfliksie, który ma zaledwie 8 rozdziałów, zadziwi Cię

Netflixa Każdy tydzień oferuje nam najbardziej różnorodne treści, które pozwalają nam cieszyć się najróżniejszymi serialami i filmami.

Jest to uważane za króla platform przepływ, z niekończącym się katalogiem seriali i filmów. Gigant z czerwonym N dodał właśnie polski serial, który daje fanom wiele do powiedzenia, a jego historia liczy zaledwie 8 rozdziałów.

Czytaj więcej: Netflix ma najbardziej mrożący krew w żyłach serial, który powinieneś oglądać bez dzieci

To jest „wstyd”, A seria Który miał premierę 6 sierpnia i zaimponował wszystkim tylko jednym sezonem.

„Pomiędzy cygańskimi korzeniami a presją przyjaciół 17-letnia dziewczyna, mimo surowych zasad narzuconych przez rodziców, aspiruje do zostania artystką hiphopową” – czytamy w oficjalnym streszczeniu produkcji dostępnym na stronie: Netflixa.

Prawda jest taka, że ​​to opowiadanie jest pozycjonowane jako jedna z rekomendacji i obietnic, które skłaniają do przemyślenia swojego życia, a także skłaniają do zastanowienia się nad przełamaniem granic społecznych, które często nie pozwalają na realizację marzeń.

Czytaj więcej: Szwedzki film, który pojawił się na Netfliksie, oparty na prawdziwych wydarzeniach, odniósł ogromny sukces

Trzeba przyznać, że „Infamy” kontynuuje światowy trend wśród abonentów Netfliksa, którzy decydują się na krótsze produkcje z bardziej intensywnymi historiami.

„Wstyd.” Źródło: Instagram @sofijastrzebska

W obsadzie Infamy znajdują się tak świetliste nazwiska, jak Zofia Jastrzbska jako Gita, Magdalena Czerwiska jako Viola, Kamil Piotrowski jako Tagar, Artur Dziurman jako Stefan, Wanda Ranii Kozowska jako Babcia Tania, Boena Paczkowska jako Ciocia Donka i Konrad Bogosławski w roli Ciocia Donka. Orlando, Manuel Debicki jako Roman, Melissa Gabor jako Aka, Angelo Ciuriga jako Principe, Joseph Vio jako Yanko i Branco Uri jako Joseph, między innymi.

Trzymający w napięciu serial na Netfliksie, liczący zaledwie 8 rozdziałów, nie pozwoli oderwać wzroku od ekranu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *