Polski serial sensacyjny, który składa się z 6 sezonów, cieszy się dużą popularnością na Netfliksie

Polski serial sensacyjny, który składa się z 6 sezonów, cieszy się dużą popularnością na Netfliksie
To 6-rozdziałowy polski serial sensacyjny, który cieszy się dużą popularnością na platformie Netflix. Foto: Netflix Polska

Netflixa Wszystko zaczęło się w 2024 roku od premiery polskiego serialu Forresta. W tej sześciorozdziałowej powieści oficer musi odkryć, co stało się z pojawieniem się dwóch torturowanych zwłok, które znaleziono przywiązane do krzyża ze starożytną monetą w ustach.

Forresta Jest reżyserowany przez Leszek Dawid Zawiera mieszankę napięcia, dramatu policyjnego i opowieści o rytuale, idealną dla widzów kochających te gatunki i idealną do maratonów. W pierwszej kolejności śledczy rozpocznie poszukiwania osoby odpowiedzialnej za śmierć starszego mężczyzny znalezionego na górze Geont.

Wszystko jednak wymknie się spod kontroli, gdy konflikty z przeszłości spowodują usunięcie inspektora ze stanowiska. Ale to nie koniec, ponieważ później pojawia się kolejne ciało, umieszczone w ten sam sposób i z tymi samymi rzeczami, co poprzednie ciało. Co sprawi, że detektyw będzie miał obsesję na punkcie tej sprawy.

Forresta Opiera się na dwóch pierwszych powieściach sagi pod tym samym tytułem autorstwa Remigiusza Mroza, a jego akcja rozgrywa się w zimnej scenerii na pograniczu Połyni i Słowacji, idealnej do przedstawienia tej mrocznej opowieści o zbrodniach i rytuałach. Oprócz poradzenia sobie z tą zadziwiającą sprawą, bohater będzie musiał stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i sprzecznym zachowaniom.

To 6-rozdziałowy polski serial sensacyjny, który cieszy się dużą popularnością na platformie Netflix. Foto: Netflix Polska

We wszystkich sześciu odcinkach Forresta Stara się utrzymać bardzo mocną narrację, która będzie wspierana fabułą i performansami. Co więcej, widzowie zostaną zanurzeni w tym odległym mieście, pełnym nie tylko zimnego klimatu, ale także jego mieszkańców.

Wspaniała obsada sprawia, że ​​opowieść toczy się bardzo naturalnie, a oni są jej częścią: Boris Szyk, Zuzana Saborznikow, Andrzej Biñas, Camila Bár, Aleksandra Grabaścz, Simone Wróblewski i Maciej Biesta. Seria Forresta Można go teraz oglądać z Netflixa

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *