Polski serial składający się tylko z 4 odcinków jest inspirowany Netflixem

Netflix

Netflix nigdy nie przestaje obstawiać krótkich i szybkich treści, którymi mogą się cieszyć widzowie. Sprawdź tę polską 4-odcinkową serię, której nie możesz przegapić.

Polski serial podbija Netflix
© NetflixPolski serial podbija Netflix

zawartość Netflix Nigdy nie przestaje się rozwijać i jest to coś, co zawsze doceniali widzowie i użytkownicy platformy. Cóż, w jednej usłudze na żądanie możesz znaleźć różne rodzaje seriali lub filmów zgodnie z własnymi preferencjami. Właściwie dlatego Firma prowadzona przez Teda Sarandosa Zawsze jest to jeden z moich ulubionych materiałów, gdy szukam nowych materiałów do rozrywki i rozpraszania.

Tak bardzo, że więcej niż jeden raz Netflix Pokazała, że ​​zamierza dalej obstawiać nowe produkty z różnych krajów. Co więcej, świetnym tego dowodem jest to, że teraz istnieje fantazja, która jest trendem na platformie i nie przestaje się udać. Ta taśma polskiego pochodzenia należy do najchętniej oglądanych i jest idealna dla fanów miniserialu. Z tego powodu od spoilery przedstawiamy to Tobie

+ Czteroodcinkowy polski serial pokazywany na Netflix:

W miesiącu lipcu, który dopiero się zaczyna, pojawiło się wiele produktów, które wywołały spore zamieszanie Netflix. Ale nic z tego nie było tak zaskakujące jak królowaczteroodcinkowy polski serial, który pojawił się na scenie 23 czerwca i nadal porywa widzów giganta nadawczego. To dlatego, że jej przejmująca i prowokacyjna fabuła drażni udrękę różnorodności płci.

O czym on mówi? tak, LGBTQI + motywA królowa Przedstawia losy Sylwistra, emerytowanego krawca, który obecnie pracuje jako królowa rowerzystów w Paryżu, który wiedzie szczęśliwe życie po wyjeździe z Polski 50 lat temu. Ale pewnego dnia staje w obliczu obietnicy, której nie może dotrzymać: przysięga, że ​​nigdy nie wróci do swojego kraju, dopóki nie otrzyma listu z prośbą o oddanie nerki chorej córce. Niechętnie wraca do rodzinnego miasta, by znaleźć się w nieoczekiwanej podróży, w której musi nie tylko skonfrontować się z przeszłością, ale także wykorzystać swój talent artystyczny, by ocalić to miasto.. (spoilery).

Jest to niewątpliwie historia odkupienia, drugiej szansy i tego, jak miłość pokonuje wszelkie różnice. mistrzostwo Julia Chetnica s Andriej CiorinTa historia jest idealna, aby cieszyć się nią w weekend i dobrze się bawić. Oczywiście należy zauważyć, że w tej chwili nie ma potwierdzonego drugiego sezonu po nim królowa W pierwszym tygodniu obejrzano łącznie 7 400 000 godzin w 10 najpopularniejszych grach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.