Polski tenor Piotr Beczala występuje w Bogocie

polski tenor Cyna Piczałja Teatr Giulio Mario Santo Domingo, Bogota.

z obecnością w Nowojorska Metropolitan Opera i Scala Mediolan, Pixala Słynął z piękna, wszechstronności i konsekwencji swojego głosu w interpretacji takich postaci jak „Rigoletto” księcia Verdiego czy Rodolfo Di. „Cyganeria” Pucciniego.

Możesz być zainteresowany: Vallenata Legend powraca dwa lata po pandemii

W ramach zespołu na sezon 2022 wielki polski artysta wystąpi w sobotę 30 kwietnia o godz. 20:00 w Teatro Mayor, koncert z melodiami i pieśniami Verdiego, Tosti, Rachmaninowa, Pucciniego, Czajkowskiego i Junoda, m.in. inni.

Aby rozpocząć swoją pierwszą latynoamerykańską trasę koncertową w Kolumbii, która zabierze go do innych krajów regionu, wystąpi w Teatro Santo Domingo z niemieckim pianistą Camilo Radkiem.

Treść liryczna, wyróżniająca się ogromną siłą i stanowczością projekcji dźwięku, narodziła się w 1966 roku w roku 1966 Czekovice Dzidzińw tym Polska Południowa. W 1997 roku został członkiem Zurich Opera Company, gdzie wykonywał wybitne role operowe.

Przeczytaj także: Imponująca zmiana wyglądu, jaką Alejandra Guzman zaskoczyła swoich zwolenników

Pixala zaprezentowała najsłynniejsze dzieła i najsłynniejsze postacie w historii opery: Alfredo w „Traviacie” Giuseppe Verdiego; Amir w filmie „Rusałka” Dvoraka; Edgardo w „Łucji z Lammermoor” Gaetano Donnizettiego; Romeo w „Romeo i Julii”, Faust w operze Charlesa Gounoda o tym samym tytule, a Werter w sztuce Jules macent.

Ze względu na jakość nagrań głosu i wybitną karierę artystyczną, Cyna Piczał To jedna z imprez, których nie można przegapić w tym sezonie, nie tylko pod względem wokalnym, ale ogólnie muzycznym.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.