Polskie linie lotnicze Lot Airline wznawiają loty na Kubę przez Matanzas

0211-Lot-Air-Polska.  jpg

Matanzas, 2 listopada (ACN) Po locie z Katowic, położonego w województwie śląskim, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Juana Gualberto Gomeza, Polskie Linie Lotnicze wznowiły dziś loty z Kubą, które muszą być obsługiwane co tydzień w pierwszej części szczytowego sezonu turystycznego kraju .

To łącze, wraz z kubańskimi biurami podróży (odbiorca) i Rainbow Tours, dało dostęp do 251 pasażerów, z których większość skorzystałaby z atrakcji Varadero, najlepszego kurortu słonecznego i plażowego na Karaibach.

Rolando Marichal Pineda, dyrektor Kubańskiego Biura Podróży w Matanzas, stwierdził, że wraz z nadejściem szczytu sezonu liczba przyjazdów z Polski wzrośnie do dwóch tygodniowo, tak jak miało to miejsce w poprzednich okresach.

Odnosząc się do korzyści płynących z polskiego rynku wspomniał, że lubi tworzyć tory w różnych prowincjach kraju, takich jak Vinales w Pinar del Río i El Nicho w Cienfuegos, z których korzystają również obiekty hotelowe i niehotelowe poza Hicacos Półwysep.

Bezpieczeństwo, atrakcje przyrodnicze, degustacja karaibskiego jedzenia i sprawdzanie ludzkiej jakości ludzi to atrakcje tego miejsca na Kubie, które wyrażają podróżni.

Centrum turystyczne znajduje się w Varadero, około 120 kilometrów na wschód od Hawany i wyróżnia się turkusowym morzem i białym piaskiem na plaży, uznawanym przez specjalistyczne publikacje za drugie najlepsze centrum na świecie.

Czytaj więcej: Kuba docenia solidarność w debacie przeciwko embargo w ONZ

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *