Polskie Linie Lotnicze rozpoczynają działalność na lotnisku Villa Clara

Santa Clara, 23 grudnia (ACN) Lotem z 289 pasażerami z Warszawy iz Itacą jako operatorem lotów, polskie linie lotnicze Lot rozpoczęły dziś działalność na międzynarodowym lotnisku Abel Santamaría w tym mieście.

Lea:Biura podróży i turyści zgadzają się co do bezpieczeństwa miejsca docelowego Kuby

Itaka to polski touroperator, który działa w wielu krajach takich jak Hiszpania i inne kraje Starego Kontynentu.

W rozmowie z prasą Mildred Gonzalez Gonzalez, zastępca delegata Ministerstwa Turystyki (MINTUR) w Villa Clara, poinformował, że polscy goście przybędą do miejscowości turystycznej Cayo Santamaria, jednego z głównych biegunów branży bezdymnej w kraju.

2312-lot-na-kuba-.jpg

Delegat MINTUR powiedział, że bardzo dobrze, że mamy większą różnorodność klientów i dlatego rozwijamy również produkt turystyczny, który mamy tutaj w Villa Clara.

Podkreślił, że Kanada pozostaje dla nas dziś głównym rynkiem, ale wraz z napływem klientów z innych krajów będziemy mieli możliwość odbycia tego lotu co tydzień.

Powiedział też, że poprawili wszystko, co związane z jakością w zakresie zdrowej i bezpiecznej turystyki, dlatego są przekonani o szczęściu klientów.

2312-lot-pl-kuba8.jpg

Międzynarodowy port lotniczy Abel Santamaria wznowił loty komercyjne 2 listopada, po prawie rocznym przestoju z powodu

COVID-19, z lotem kanadyjskich linii Sunwing Airlines z Toronto.

Ta końcówka powietrzna została przygotowana zgodnie z nowymi protokołami zdrowotnymi, takimi jak wskazanie, gdzie każda osoba musi się udać, aby zachować dystans, stosowanie maski, stosowanie żelu wodno-alkoholowego oraz weryfikacja odpowiednich dokumentów zdrowotnych.

2312-lot-pl-kuba7.jpg

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.