Ponad połowa Hiszpanów obawia się, że inwazja na Ukrainę zakończy się III wojną światową

Ponad połowa Hiszpanów obawia się, że inwazja na Ukrainę zakończy się III wojną światową

Wśród ludności panuje strach przed niebezpieczeństwem, które trzecia wojna światowa wojny na Ukrainie, która rozpoczęła się pod koniec marca. Minister Spraw Zagranicznych Rosji, Siergiej Ławrowrównież zaalarmowany „prawdziwym niebezpieczeństwem”Inwazja na Ukrainę wywołała globalny konflikt.

Badanie, przygotowane przez Centrum Badań Społecznych (CIS) w dniach 11-18 kwietnia, zostało opublikowane, że 55% HiszpanówBardziej niż większość obawia się, że wojna Putina zakończy się wojną światową.

Armia Unii Europejskiej

Czy konieczne jest posiadanie armii państw członkowskich UE? 60% zgadza się z tym, że w Unii Europejskiej prywatna armia 31% tak nie uważa.

przestępstwa wojenne

Kilkakrotnie powoływali się na to, że Władimir Putin powinien odbyć karę pozbawienia wolności przestępstwa wojenne. 90% ankietowanych uważa, że ​​Rosja popełnia zbrodnie wojenne. 88% Hiszpanów uważa, że ​​Putin powinien być sądzony przez międzynarodowy sąd za zbrodnie wojenne.

Ponadto ponad 75% zgadza się z pomysłem rządu Putina fałszywe wiadomości Obwiniać ukraińskie wojsko za ataki na ludność cywilną.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.