Ponad stu wystawców potwierdza swoją obecność na wystawie MOMED

W ciągu kilku tygodni od zorganizowania Emad Ogłosi swoją kolejną edycję twarzą w twarz, która odbędzie się w hali 8 w Ifema Madryt Od 17 do 19 września swój udział w nim potwierdziło ponad sto marek modowych i akcesoriów tekstylnych. Według samej organizacji „otrzymana odpowiedź przekroczyła wszelkie oczekiwania podniesione w poprzednich miesiącach”. „Sektor wykazuje chęć powrotu do normalnego życia i ponownego uczestniczenia w wystawie referencyjnej. To kluczowy krok, aby móc zdecydowanie rozpocząć rewitalizację swojej działalności” – wyjaśnia . Julia GonzalezMenedżer imada.

Wśród nowości wyróżniają się marki mody ślubnej, które wiele firm z tego sektora będzie reprezentować na zbliżającym się zaproszeniu na Międzynarodowe Targi Mody, Tekstyliów, Obuwia i Dodatków. Podobnie Targi Mody Tekstyliów i Obuwia w Madrycie będą miały międzynarodowy udział firm z WłochyA GrecjaA Portugalia W specjalnej obecności oficjalnej delegacji z Polska.

MOMAD wznowi organizowanie swojej tradycyjnej edycji we wrześniu i zrobi to w połączeniu z świętowaniem na podium. MBFW Madryt Zaproszenie na wiele wystaw PodarunekA Bizoteks s Madryt Goya. Oczekuje się, że to wielosektorowe spotkanie stworzy możliwości zatrudnienia na dużą skalę, z naciskiem na dużą podaż z sektora Styl życia W tym moda, tekstylia, buty, akcesoria, biżuteria i dekoracje.

Równolegle do bezpośredniego zaangażowania i hybrydyzacji jako strategii biznesowej, Momad będzie promować platformę cyfrową Styl życia Życie Połącz, który zapewni ważną publiczność cyfrową na skalę międzynarodową.

Zaangażowany

Tagi: Polecane, pełne zdjęcie, Mohamed

Kategoria: aktualności, wystawy

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *