Popularny polski serial dramatyczny na Netflixie

Trzciny są materiałem dekoracyjnymoryginalny adres Brooksato nowa polska seria Netflixa. Historia składa się z 10 półgodzinnych odcinków i rozgrywa się w latach 70. w Polsce, kiedy kraj europejski nazywał się jeszcze PRL. Taśma opowiada o życiu trzech kobiet, które uciekają się do prostytucji jako formy wzmocnienia pozycji i środka niezależności.

Streszczenie

Platforma streamingowa przedstawiła serię w następujący sposób:Polska, 1976. Trzy zdeterminowane kobiety radzą sobie ze społecznymi i politycznymi zmianami, walcząc o niezależność i miłość.Faktem jest, że serial jest oparty na powieści Profesjonalne dziewczyny Anny Dobrowolskiej, choć nie jest to bezpośrednia adaptacja.

wykrzykiwać

rzucać Trzciny są materiałem dekoracyjnym Składać się z Magdalena Popławska, Wiktoria Filus, Matylda Giegzno, Bartłomiej Kotschedoff, Szymon Piotr Warszawski, Łukasz Simlat, Karolina Pichota, Stanisław Linowski, Jędrzej Hycnar s Volco Marchi.

Brokat (2022). Obraz: Netflix.

Zespół techniczny

pod adresem, pod którym się pojawiają Anna Kazijak, Julia Kohlberger, Marek Leschke, Rafał Skalskipodczas gdy scenarzyści Macieja Kopeckiego s Sławek Łonisk.

Krytycy

Krytycy już wcześniej zachwycali się statusem premiery, która pomimo tego, że przedstawiana jest jako „podstępna” propozycja, oferuje ciekawą narrację i głęboki rozwój głównych bohaterów. On zdecydował Swoim czytelnikom polecił obejrzenie serialu:Trzciny są materiałem dekoracyjnym Robi prawdziwy wysiłek, aby skupić się na swoich głównych bohaterach, zamiast opierać się na stereotypach z epoki, i robi to bez osądu i poczucia kiczu.ze swojej strony, weekend Opisał to jako „szybką historię – odcinki trwają pół godziny – z dobrymi występami, ale czasami nadużywa nietypowego kadrowania i montażu, aby być innym”.

ciągnik

Obejrzyj zwiastun pt Trzciny są materiałem dekoracyjnym Następna:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.