„Portfele i telefony komórkowe już to wiedzą” – Publimetro México

„Portfele i telefony komórkowe już to wiedzą” – Publimetro México

Wiele osób mówi, że Meksyk Masz poważny problem Niepewność Gdzie jest jeden z najpopularniejszych trendów w transporcie publicznym – Oni już to wiedzą. Niestety słysząc te słowa pasażerowie to rozumieją Muszą oddać portfele i telefony komórkowe Dla przestępców, którzy noszą broń czy coś którym zastraszają ofiary.

Zalecamy następujące: Czułeś skórę? Meksykańscy kibice w katarskich strojach zmierzą się z Argentyńczykami i Brazylijczykami

Yelp jest bardzo popularny od wielu Meksykanów Patrzą na to z humorem oraz ponowne wystąpienie zagrożenia w innych ustawieniach lub kontekstach. Jak na przykład Edgara MendozyŚwiatowa Organizacja Zdrowia Legendarny krzyk przeraził wielu obcokrajowców. Mężczyzna pojechał do Kataru, by kibicować reprezentacji Meksyku w tym mundialu; Edgar z wielkim entuzjazmem udał się na spotkanie Meksyku z Polską Następnie wróć do transportu.

Wśród innych obywateli i obcokrajowców młody twórca treści wydał niezwykle dziwny dźwięk: „Okolica, gubernator i telefony komórkowe już to wiedzą”. Wśród śmiechu niektórych, którzy zrozumieli odniesienie, Mężczyznę widzieli inni Boi się popełnienia rabunku. Klip jest krótki i trwa 14 sekund rozproszony W ciągu kilku godzin na platformie krótkich filmów TikTok.

Czytaj: Nie zapomnij o tym! Tak żył Corona Capital 2022

Na razie zdjęcia się piętrzą ponad sześć milionów egzemplarzy, Gdzie możesz przeczytać wiadomości typu „Kiedy słyszysz to zdanie w Katarze: 😂 Kiedy słyszysz to zdanie w Ecatepec: 😰”, „Hahaha, zrobiłem ten sam żart w Ecatepec I nie śmiali się” lub „Myślę, że to właśnie robili tutaj, w Meksyku”. Teraz cieszy się mundialem”.

Najczęściej oglądane w Publimetro TV:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *