Portoryko wystartuje w Míster Supranational w Polsce – Aktualności

(POWIADOMIENIA YA). Młody model Francisco Vergara będzie reprezentował Portoryko podczas piątej edycji Mister Supranational 2021 22 sierpnia w Małopolsce. W tym międzynarodowym konkursie wezmą udział delegaci z 40 krajów.

“Czuję się dumny i zaszczycony, że mogę reprezentować swój kraj na tak ważnym wydarzeniu i sprawić, że 100 na 35 zabłyśnie w miejscach tak odległych jak Polska. Więcej w tym historycznym momencie, kiedy wszyscy Portorykańczycy pokazują, jak nasza wyspa pokonuje pandemię w pozytywny sposób, wpływając na cały świat” – powiedział Francisco.

Według aktora jego udział jest okazją do rozwoju kariery. Oprócz niesienia jasnego przekazu w sensie promowania osobistych i zbiorowych aspiracji i inspiracji, z globalnej platformy. .

„Będę reprezentować męską postać Portorykańczyka, a jednocześnie będę przykładem wytrwałości, determinacji i odpowiedzialności społecznej” – powiedział.

Vergara jest również stewardesą z dużym doświadczeniem w branży rozrywkowej, modelarskiej i artystycznej. Pracował dla głównych projektantów dziedzińca i reprezentował wyspę na arenie międzynarodowej.

W konkursie kandydaci będą oceniani na podstawie wyglądu, profesjonalizmu, aktywności fizycznej i stylu oczekiwanego na paradach w strojach wizytowych, strojach kąpielowych i kostiumach. Również ze względu na sposób, w jaki wyrażają i wzmacniają misję organizacji międzynarodowej, która jest „aspiracyjna i inspirująca”.

„Wybór Francisco na naszego przedstawiciela jest bardzo udany ze względu na jego umiejętność komunikowania się z publicznością, a także ze względu na jego dojrzałość jako pierwszego Portorykańczyka, który reprezentował wyspę na tego rodzaju imprezie, w czasie, gdy epidemia wciąż trwa. czai się na poziomie międzynarodowym” – skomentował prezydent Mister International Portoryko, Miguel R.

Możesz być zainteresowany dziewczynami, które zostaną koronowane na Miss Universe Portoryko 2021

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *