Porty lotnicze przywracają swój wizerunek sprzed rozprzestrzenienia się epidemii sprzed operacji, która wyjechała w sierpniu

Porty lotnicze przywracają swój wizerunek sprzed rozprzestrzenienia się epidemii sprzed operacji, która wyjechała w sierpniu

Dziś tysiące turystów przybywa do najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju. To jest weekend proces wyjściowy par excellence i w tym Pierwszy tydzień sierpnia Zaczęli Wakacje za dużo. Dzięki temu Lotniska regenerują się dzisiaj zdjęcie Nie widzieliśmy tego od miesięcy, chociaż w tej chwili jest jeszcze długa droga do osiągnięcia zwykłej liczby pasażerów.

Na zdecydowanej większości hiszpańskich lotnisk było turystyka narodowa I preferowany cel podróży: marchew. W przypadku lotniska Wysp Kanaryjskich niektóre 4000 operacji pomiędzy odlotami i przylotami oraz 1000 tylko dzień Dziś.

Jednak lotniska archipelagu wciąż są dalekie od odzyskania danych o ruchu z lata 2019, czyli przed pandemią. Operacje zaplanowane na tę drugą operację lata stanowią wzrost liczby 20% W porównaniu do zeszłego roku, ale to wciąż więcej niż jeden 35% Kto został powiadomiony przed przybyciem Covid-19.

Jeśli chodzi o Właściciele hoteliJest jeszcze za wcześnie, aby mówić o wyzdrowieniu, a dzieje się tak, ponieważ Rynki brytyjski i niemiecki A na to musimy jeszcze poczekać sezon zimowy.

Hiszpania, kraj zagrożony

Ostatni miesiąc lipca był bardzo intensywny przez Sektor turystyczny w HiszpaniiPo przejściu piątej fali wirusa Corona. choćby ciśnienie szpitalne Kontrola i szczepienia postępują w dobrym tempie, a liczba infekcji nie przestaje w kraju.

To zachęciło niektóre kraje do wprowadzenia Hiszpanii na świat czarne listy Jeden z krajów, do których nie zaleca się podróżowania. Niemcy To był ostatni kraj, który dodała, ale oni też to zrobili Belgia i Francja. Holandia i Wielka Brytania Zrobili też, pozostawiając odpowiednio Baleary i Wyspy Kanaryjskie i tylko Baleary.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *