„Potrzebuje tylko ramienia na ramieniu”: Horner wspiera Checo Péreza

Meksyk. – Szef zespołu Red Bull, Christian Horner, poparł Sergio Pereza, aby przezwyciężył swoje niedawne kłopoty w kwalifikacjach i zostawił je za sobą podczas nadchodzącego Grand Prix Węgier.

Rowerzyści przemierzający Europę na Światowe Dni Młodzieży mogą Cię zainteresować

Pérezowi nie udało się awansować do Q3 w żadnym z poprzednich pięciu wydarzeń, w tym startów w Q1 w Monako iw Wielkiej Brytanii po raz ostatni.

Po piątej rundzie w Miami stracił zaledwie 14 punktów do kolegi z zespołu, Maxa Verstappena, Perez ma teraz 99 punktów straty, gdy sezon zbliża się do połowy jego kariery.

Zapytany o ostatni wyścig Pereza i to, co musi się zmienić, Horner powiedział: „Po prostu musi to teraz przerwać. Jestem pewien, że zrobi to w Budapeszcie”.

„To frustrujące dla niego, że musi się cały czas bronić, ale musi po prostu wiedzieć, że zakwalifikuje się w sobotę i jako zespół zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby go w tym wesprzeć”.

Po czterech dubletach w pierwszych pięciu wyścigach sezonu Red Bull zdobył swoje jedyne podwójne podium od tego czasu, kiedy Verstappen wygrał, a Perez zajął trzecie miejsce w Austrii.

„Myślę, że jest typem faceta, który po prostu potrzebuje ramienia wokół jego ramienia. Pracujesz z nim i to właśnie robimy.

„Kobiecimy mu, wiemy, że może to zrobić, wiemy, że wróci tam i staramy się tylko upewnić, że stanie się to tak szybko, jak to możliwe”.

Obraz uprzejmości

Śledź nasze sieci społecznościowe

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *