Poważne ostrzeżenie przed burzą wydane dla hrabstw Miami-Dade i Broward

Poważne ostrzeżenie przed burzą wydane dla hrabstw Miami-Dade i Broward

Amerykańska National Weather Service wydała poważne ostrzeżenie przed burzami i powodziami dla hrabstw Broward i Miami-Dade, które może skończyć się w sobotnie popołudnie.

„Błyskawica, lokalne powodzie spowodowane ulewnymi opadami deszczu, silne lub niszczące wiatry i grad to potencjalne zagrożenia” – napisała dziś rano na swoim koncie Twitter National Weather Service Południowej Florydy.

W Browardzie muszą zachować czujność do godziny 16:00, zgodnie z informacjami opublikowanymi przez kanał Telemundo 51który również ostrzegał przed obecnością uciążliwych chmur w Hrabstwo Miami – Tatuś Wzdłuż linii biegnącej od Oba Loka do około dziewięciu mil na wschód od Surfside.

Podobnie Miami, Hialeah, Fort Lauderdale, Pembroke Pines, Hollywood, Miramar, Davie, Miami Beach, Plantation, Sunrise, Surfside, Hallandale, Miami Gardens, Lauderhill, Weston, North Miami i Doral oraz North Miami. Plaża, Aventura i Dania Beach.

Prognoza dodała, że ​​szanse na deszcz i burze będą stosunkowo duże i przełamią schemat gorącej i suchej pogody, który odnotowano w ostatnich dniach, gdy temperatury sięgały 80 stopni Fahrenheita.

Deszcz z tych lokalnych burz może powodować powodzie w całej południowej Florydzie, chociaż National Weather Service potwierdziło, że Keys nie zostanie naruszony.

Lokalne media poinformowały w piątek o zniszczeniach spowodowanych przez lokalne burze, takie jak zawalenie się sufitu w pralni na 4731 West Flagler Street.

Chociaż śledztwa prowadzone przez policję i strażaków nie dały oficjalnej opinii, Nie jest wykluczone, że jest to spowodowane gromadzeniem się wody. Po silnej burzy.

Ze swojej strony América TeVé poinformowała o chaosie, którego doświadczyli w piątek na południowej Florydzie, utkniętym w wyniku powodzi w kilku obszarach Miami-Dade.

Potrzebujemy Twojej pomocy:

Podobnie jak Ty, tysiące Kubańczyków Czytają i wspierają niezależne dziennikarstwo CiberCuba. Nasza niezależność redakcyjna zaczyna się od niezależności ekonomicznej: żadna organizacja z żadnego kraju nie finansuje CyberKuba. Tworzymy własną agendę, publikujemy nasze opinie i oddajemy głos wszystkim Kubańczykom bez wpływów z zewnątrz.

Nasza gazeta do dziś była finansowana wyłącznie z reklam i prywatnych pieniędzy, ale to ogranicza nasze możliwości. Dlatego prosimy o pomoc. Twój wkład finansowy pozwoli nam prowadzić więcej dziennikarstwa śledczego i zwiększyć liczbę współpracowników raportujących z Al Jazeera, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności redakcyjnej. Każdy wkład, duży czy mały, będzie miał wielką wartość dla naszej przyszłości. Już od 5 USD i zaledwie minutę swojego czasu możesz połączyć siły z CiberCuba. Dzięki.

Wkład teraz