Pozew zbiorowy zostanie wniesiony przeciwko CD Projekt RED po premierze Cyberpunk 2077 w czerwcu

Historia Cyberpunk 2077 jest daleka od zakończenia. Po licznych błędach w grze wielu inwestorów wystawiło Projekt Red CD Stopa Żądanie Przeciwko polskim studiom w Sądzie Federalnym w Los Angeles.

Eskalacja postępowań sądowych wzrosła do czterech, co zakończyło się tym Połącz wszystkie oświadczenia w jedno. Teraz, po ostatnim publicznym spotkaniu z akcjonariuszami, wiemy już, kiedy zgodnie z informacją zostanie wniesiony pozew Gamasutra.

Prezes dewelopera Piotr Nielubowicz zdradził, że tak będzie Gdzieś w czerwcu przyszłego roku Kiedy pojawia się ten objaw. Osoba odpowiedzialna wskazała, że ​​CD Projekt będzie znał zakres wniosku po jego złożeniu i może zapoznać się z jego szczegółami.

Zwraca uwagę Nilobovic Kancelaria odpowiedzialna za obsługę pozwu i główny powód są już znane Kto będzie widocznym szefem dla reszty reprezentowanych osób. Rozprawa odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, kraju, w którym to postępowanie sądowe zostało włączone.

Cyberpunk 2077 – Najlepsze pisanki

Pochodzenie wniosku

Aby mieć jasność co do tego, skąd bierze się ta cała sytuacja, musimy do niej wrócić wkrótce po starcie Cyberpunk 2077. Pod koniec grudnia wielu inwestorów potwierdziło Poczuj się rozdarty i oszukany, Oskarżając CD Projekt o zatajenie aktualnego statusu tytułu.

Dlatego dostarczyli plik Pozew zbiorowy w Los Angeles Zapewnił z polskiej firmy, że „przed takimi zapewnieniami będziemy się mocno bronić”. Te walki sądowe zaczęły prowadzić do zwrotów na platformach takich jak PlayStation Store i późniejszego spadku wartości akcji na giełdzie.

W ciągu kilku miesięcy pojawiły się trzy kolejne procesy sądowe, z których wszystkie zostały wniesione Inwestorzy mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Wreszcie CD Projekt ogłosił w zeszłym tygodniu Według oświadczenia Że te cztery postulaty zostaną ponownie zinterpretowane jako jedno. Tymczasem polskie studio czeka, aż Sony potwierdzi, że może przywrócić grę do cyfrowego sklepu.

Cyberpunk 2077 Dowody

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *