Poznaj Salwadorkę reprezentującą kraj w konkursie Miss Supranational

Poznaj Salwadorkę reprezentującą kraj w konkursie Miss Supranational

Królowa piękności jest już w Polsce, aby konkurować z ponad 70 kandydatkami z różnych krajów świata. Finał odbędzie się 15 lipca.

Już za rok Salwador będzie godnie reprezentowany na konkursach przez inteligentne i przygotowane kobiety, obdarzone urodą i charyzmą. Międzynarodowe piękno W tym roku 2022.

Jedną z pierwszych zaginionych osób, która będzie miała zaszczyt zaprezentować światu Salwador, jest urocza 20-letnia Jennifer Figueroa, która kilka dni temu przyjechała do Polski, aby rywalizować w wyborach Miss Supranational.

W zeszłym miesiącu królowa Cuscatlica reprezentowała Santa Ana w Krajowym Konkursie Piękności (CNB), gdzie udało jej się uzyskać tytuł Miss Supranational Salvador. Dodatkowo w 2017 roku została Miss Teen America El Salvador.

Przeczytaj także: Na nagraniu: Uchwycą dokładnie moment, w którym w środku imprezy spada ciśnienie krwi Belindy

Zdjęcie: poglądowe, niekomercyjne/https://www.instagram.com/p/CbYkVYKLBdR/

Jej żmudna podróż przez konkursy piękności zapewniła jej szerokie doświadczenie, dzięki któremu może rzucić światło na małe kciuki środkowej Ameryki.

Zmierzy się z ponad 70 kandydatkami z krajów i terytoriów autonomicznych w 13. edycji konkursu Miss Supranational, którego finał odbędzie się 15 lipca w Amfiteatrze Park Strzelecki w Nowym Sączu.

„Jestem tutaj, w Polsce. W końcu przybyłem do Salwadoru i jestem bardzo podekscytowany, szczęśliwy i wdzięczny Bogu, życiu, mojej organizacji, mojej rodzinie, przyjaciołom i wam wszystkim którzy wspierają mnie w mediach społecznościowych. W pełni przeżywam to doświadczenie i każdego dnia będę dla ciebie robić wszystko, co w mojej mocy. Och, Salwadorze. „Przeżyjmy to doświadczenie razem” – napisała Jennifer na swoim koncie na Instagramie po przyjeździe na wiecu.

Przeczytaj także: Raquel Vargas wraca do zdrowia po koronawirusie i przygotowuje się do powrotu do telewizji

Zdjęcie: Przykładowe, niekomercyjne zdjęcie natury/https://www.instagram.com/p/CeJl20yLDaQ/

„Jesteśmy z Tobą”, „Będziesz godną aktorką”, „Z Salwadoru Cię wspieramy”, „Bez wątpienia najlepsi”, „Wszyscy są piękni we wszystkim”, „Wiem, że wykonasz świetną robotę – napisała do swoich fanów w poście.

Jennifer chce kontynuować passę kwalifikacji w reprezentacji kraju. W zeszłym roku Linda Cibrian zdołała w tym konkursie zapewnić pierwsze miejsce małemu kciukowi z Ameryki Środkowej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *