Prawdziwa historia polskiego filmu, który wywołał oburzenie w serwisie Netflix

Prawdziwa historia polskiego filmu, który wywołał oburzenie w serwisie Netflix

Netflixa Niedawno wydany polski film Jasio (2022), który już kilka dni po premierze znalazł się wśród najchętniej oglądanych na platformie. Film opowiada historię Patryka, byłego więźnia, którego przyjmuje pastor Jan Kaczkowski, który dzięki miłości i resocjalizacji odmieni jego życie.

Jasio Jest reżyserowany przez Daniel Jarosik Za scenariusz odpowiadał Macieja KrzyżewskiegoKtóry napisał także powieść, na podstawie której powstał film. Prawda jest taka Zarówno książka, jak i film oparte są na prawdziwych wydarzeniach Postacie, które odgrywają główną rolę w tej historii, istnieją naprawdę, a pisarz miał okazję spotkać się z nimi, aby poznać ich życie i zachowania społeczne. (przez kinematograficzny).

Johnny (2022)

Kim był ojciec Jean?

Ksiądz Jan rozpoczął pracę na rzecz chorych na raka, którzy byli w fazie umierania. Będąc członkiem Kościoła katolickiego, Ksiądz założył dom pomocy chorym, a w 2009 roku założył sanatorium z zespołem lekarzy, pielęgniarek i innych specjalistów, aby kontynuować swoją pomoc cierpiącym. Ponadto w czasie swojej niestrudzonej działalności napisał różne książki, w których wyrażał swoje doświadczenia w kontakcie z pacjentami i ich cierpieniem.

Co stało się z życiem Patryka?

Jeśli chodzi o przyjaźń pomiędzy bohaterami, to również opiera się ona na prawdziwych wydarzeniach. Patrick otrzymał od duchownego pomoc w przezwyciężeniu nałogu i ostatecznie nawiązała się między nimi więź, dzięki której uczyli się od siebie nawzajem. Ojciec Jean zmarł w 2016 roku po walce z nowotworem Patrick przezwyciężył swoje uzależnienie, założył rodzinę, a obecnie angażuje się również w pracę społeczną, pomagając pacjentom, zapewniając wsparcie emocjonalne i kontynuując pracę ojca, która była niezbędna do jego powrotu do zdrowia..

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *