Prawie pełne miejsca i dużo środków zdrowotnych po powrocie do kin

Otwarcie pokoi zostało opóźnione, ze względu na stan zagrożenia zdrowia prefektury, a także obecność prawdziwych czołgów przemysłowych – jak dziewiąta produkcja sagi Szybcy i wściekli czy Czarna wdowa, z udziałem Marvela z udziałem Scarlett Johansson, czy Disney’s Cruella – kuszące zaproszenie Rosario do powrotu do oglądania filmów na dużym ekranie.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Centro Cinemas ponownie otwiera się w czwartek z trzema bardzo różnymi pokazami

Na przykład w hotelu Monumental w większości przypadków wykorzystano 30 procent pojemności pokoi. Kierownik pokoju, Adrian Ortiz, powiedział: „Ludzie byli bardzo szanowani, bardzo wdzięczni, szczęśliwi i współpracowali ze wszystkimi instrukcjami, które im daliśmy, aby uniknąć zarażenia pasożytem”.

W kinach dla pieszych San Martín samochody wyprzedzały superbohaterów lub superzłoczyńców. Najchętniej oglądanym filmem był “Szybcy i wściekli”. „To historia, która miała kilka pokoleń, więc rodzice przychodzą ją zobaczyć ze swoimi dziećmi” – skomentował, dodając, że „kino po raz kolejny stało się miejscem towarzyskim, bezpieczną przestrzenią do odwrócenia uwagi” w tych czasach pandemii.

Kair otwiera się i wraca za darmo

Kino w Kairze, przestrzeń Ministerstwa Kultury w gubernatorstwie, ponownie otworzy swoje podwoje w tę środę z odnowionym programem i dostosowaniem protokołu, z przepustowością 30 procent i sprzedażą biletów online, aby spełnić wymagane środki zapobiegawcze dla funkcji wewnętrznych.

Program będzie miał jedną pracę dziennie, od środy do soboty, natomiast w niedziele tradycyjny kurs La Gratis powróci do swojego normalnego harmonogramu o 18:00. Prace w środy i czwartki odbędą się o 19:00, a w piątek i sobotę o 20:00.

Jeśli chodzi o sieć, odbędzie się krajowa premiera Carroceros, zabawnego dokumentu o fanach legendarnego argentyńskiego filmu „Czekając na Carrozę”. Zaprezentowane zostaną także pokazy filmu Bożego Ciała polskiego Jama Komasy. Podobnie Tomás Lipgot zagra w filmie Clarita’s Astronomy Scientist, który został nakręcony w dzielnicy Rosario Ludueña i miał premierę w BAFICI.

Więcej automatów

kompleks Cines Del Centro ma wszystko gotowe do ponownego otwarcia w czwartek od 12:45. Kompleks na ostatnim piętrze Shopping del Siglo, w Rioja w 1600 roku, jest jedynym w mieście w kategorii komercyjnej, który nie został jeszcze przyjęty przez widzów. W ten czwartek na billboardzie pojawią się różne tytuły, które przyciągną jak największą liczbę widzów: “Prawda”z udziałem Juliette Pinochet i Catherine Deneuve; “Zatłoczone miejsceZ gwiazdą koszykówki Lepromem Jamesem i Looney Tunes oraz “bezużyteczny”, klasyk Federico Felliniego, będzie częścią spektaklu, który stara się dotrzeć do różnych odbiorców.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *