Prawnik to jak dotąd najlepsza seria Marvel

Prawnik to jak dotąd najlepsza seria Marvel

bez wątpienia. Dwa lata po otrzymaniu różnych propozycji od kosmity MCU Phase 4, She-Hulk: Lawyer jest jak dotąd najlepszą serią Marvela. Oglądaj na Disney Plus, I mile widziane wytchnienie dla fanów wytwórni komiksowej, a także dla tradycyjnej widowni telewizyjnej.

Seria składająca się z dziewięciu rozdziałów miała swoją premierę 18 sierpnia pod różnymi nazwami w zależności od rynku, na którym się znajdujemy. W Stanach Zjednoczonych jest She-Hulk: Adwokat Prawny, w Hiszpanii znana jest jako She-Hulk: Abogada Hulka, w Ameryce Łacińskiej She-Hulk: Defensora de Héroes, w Brazylii Mulher-Hulk: Defensora de Hérois oraz w Polsce Mecenas She-Hulk . Zbuduj strukturę, aby dotrzeć do miejsc takich jak Węgry pod nazwą Amazon: Ügyvéd.

Niezależnie od nazwy, She-Hulk jest odświeżającą komedią, łączącą typowe seriale sit-com z superbohaterami, kwestiami prawnymi i cyfrowymi efektami specjalnymi CGI, co, choć nie jest najdoskonalsze, nie jest utrudnieniem.

Dlaczego She-Hulk: Lawyer to najlepsza seria Marvela?

Oprócz osobistych upodobań, jakie każdy czytelnik lub widz może mieć na temat konkretnego superbohatera, i w przeciwieństwie do innych serii Marvela do tej pory, She-Hulk jest pierwszym, który naprawdę ma na celu bycie programem do oglądania w telewizji (lub na dowolnym urządzeniu).

Do tej pory programy Marvela wyglądały bardziej jak 5-, 6- lub 8-godzinne filmy, które następnie są dzielone na odcinki, aby stworzyć programy telewizyjne. Ta dynamika lub format oznaczał, że historie były projektowane bardziej dla kina niż do transmisji, przez co scenariusze były zbyt szczegółowe, a rozdziały czasami zbyt długie.

Tutaj tak się nie dzieje. She-Hulk oferuje średnio 30-minutowe zajęcia i jest pełną gracji historią, w której postać Jennifer Walter i superbohater mogą bez problemów współistnieć.

Tatiana Maslany, jako główna bohaterka, znana z ról tak różnorodnych, jak seria Orphan Black, potrafiła pokazać szeroki wachlarz, przechodząc od prawnika do superbohatera. Podczas gdy Jennifer zdołała pokazać sobie te same kłopoty, przez które przechodzi każda kobieta, a kiedy sprawy wymagają dodatkowego akcentu, rozmawia z kamerą, aby zawrzeć z widzami partnerami.

She-Hulk: Lawyer to jak dotąd najlepsza seria Marvela, także ze względu na kontekst, w którym zamknęła nas Phase 4, z wyjątkami takimi jak Spider-Man: No Way Home, Shang-Chi, Legend of the Ten Rings, czy Hawkeye i Pani Marvel, między udręką a trwałym smutkiem.

Po wydarzeniach z Avengers: Endgame, które już przywołały dystopijny scenariusz ze śmiercią Iron Mana i zniknięciem / przejściem na emeryturę Kapitana Ameryki, dwóch głównych ikon w MCU, Marvel zebrał kolekcję bardziej skoncentrowanych seriali i filmów, które przyjrzyj się ich postaciom głęboko i wywierając wrażenie, ale nie spodziewałem się, że epidemia zamykająca populację dużej części planety nie wymagała więcej dramatu, była pełna zabawy.

Stąd sukcesy filmów takich jak Spider-Man 3 i porażki jak Wiecznościowcy.

Teraz, gdy granice większości świata się otwierają i względny powrót do normalności, Marvel wydaje się również odkrywać na nowo magię, która go naznaczyła, aby She-Hulk była najlepszą serią. Musisz obejrzeć na Disney Plus.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *