Premiera nowego „Makbeta” Joela Coena w tym tygodniu

Makbet

W najbliższą środę do kin, a następnie do Apple TV+ (14 stycznia) trafi adaptacja klasyka Williama Szekspira „Makbet”, tym razem pod batutą słynnego Joela Coena, który po raz pierwszy stał się odpowiedzialny za montaż. Bez swojego brata Ethana. W filmie występują Denzel Washington i Frances McDormand. Film przedstawia obrazy znanej historii, historię szkockiego mistrza, którego czarownice przekonują, że w przyszłości zostanie królem Szkocji.

Znajdź magię Doremi
Kolejną piątkową nowością jest „Buscant la magica Doremi”. Z okazji 20. rocznicy premiery „La màgica Don-Re-Mí” trzy kobiety, które dorastały oglądając serial, wspólnie wyruszają w magiczną podróż, która odmieni ich życie. To trzy kobiety, które nie mają ze sobą nic wspólnego, ani wieku, ani pracy, ani charakteru. Teraz seria łączy ich tak, że razem przechodzą przez wszystkie miejsca związane z oryginalnym montażem.

„zwariowany”
Peter wyrusza w podróż do magicznego i tajemniczego regionu, aby uratować swoją młodszą siostrę Annę, która została porwana podczas próby pomocy przyjacielowi. Ale Piotr wkrótce zdał sobie sprawę, że musi podróżować, nie mniej lub więcej niż księżyc. Podczas podróży poznasz różne postacie, z którymi rozpoczniesz przygodę po Drodze Mlecznej. Film pojawi się w piątek w wersji z dubbingiem po katalońsku.

„ptaki w klatkach”
Oparta na faktach historia Caged Bird opisuje relacje między Walterem Sturmem, najsłynniejszym szwajcarskim przestępcą, znanym jako „Król Ucieczki”, a młodą prawniczką Barbarą Hogg. To dwie złożone osobowości, kierujące się bardzo różnymi pobudkami i motywowane tym samym pragnieniem: wolnością. Teraz to słowo nie ma dla nich tego samego znaczenia. Powstanie między nimi radykalny związek interesów w walce między uciskiem państwowym a wolnością osobistą. Film został nagrodzony na kilku festiwalach, m.in. Avanca Film Festival (Portugalia) czy Beijing International Film Festival (Chiny).

płakać
Dla fanów horrorów w piątek nadchodzi piąta edycja sagi „Krzyk”. Tym razem kobieta wraca do rodzinnego miasta, aby dowiedzieć się, kto popełnia brutalne przestępstwa. Wszystko zawiera morderstwo i tajemnicę.

Madeline Collins
Kolejną nowością jest francuski film „Madeleine Collins” z aktorką Barcelony Kim Gutierrezem w roli głównej. Judith żyje podwójnym życiem między Szwajcarią a Francją. Z jednej strony jest Abdul, który razem wychowuje córkę. Z drugiej strony Melville, z którym spłodził dwoje dzieci. Stopniowo ta krucha równowaga między kłamstwami a tajemnicami zapada się. A przed ujawnieniem się protagonista postanawia uciec. Montaż został po raz pierwszy pokazany na Biennale w Wenecji.

„Eternals”, Marvel Studios, na Disney+
Eternals Marvel Studios będzie dostępne w Disney+ od 12 stycznia, po otwarciu w kinach w listopadzie ubiegłego roku. Film „Eternals” przedstawia grupę nieśmiertelnych bohaterów, którzy zmuszeni są do zdefiniowania siebie na spotkanie z najstarszymi wrogami ludzkości: zboczeńcami. Całe siedem sezonów The Golden Girls będzie dostępne na platformie od środy. Łącznie 180 rozdziałów popularnego serialu opowiadającego historię czterech kobiet w średnim wieku, które dzielą dom w Miami Beach i stają się telewizyjną klasyką.

Filmy dokumentalne Raphelismo i Hawking: Beyond Science, na Movistar +
Dokument „Raphaelismo” pojawia się w Movistar+ 13 stycznia, co zbiega się z 60. rocznicą występu na scenie. Projekt jest portretem artysty i przeglądem spuścizny, jaką pozostawia on przyszłym pokoleniom, podzielonym na cztery rozdziały. Platforma zawiera również 3. sezon „Discovering Witches” (14 stycznia), zakończenie adaptacji powieściowej trylogii autorstwa Deborah Harkness. „Green Planet” (12 stycznia), hit BBC Earth i dokument Hawking: Beyond Science (13 stycznia), z bliskimi świadkami opowiadającymi o jego postaci.

Ponadto od następnego poniedziałku, 17 stycznia, będzie dostępny na platformie „El crim de la Guàrdia Urbana”. Udana seria prawdziwa zbrodnia Z TV3 chodzi o Movistar + w języku katalońskim oraz w wersji z dubbingiem i napisami w języku hiszpańskim. Produkcja jest adaptacją formatu Analog Radio, który niedawno został uhonorowany nagrodą Radio Ondas Award 2021 za najlepszy program oraz National Communications Award w kategorii Broadcast.

Nowa seria DC „Naomi” pojawia się na HBO Max
12 stycznia premierę nowego serialu DC „Naomi” HBO Max, który skupia się na podróży nastoletniej dziewczyny z jej małego miasteczka na północnym zachodzie do wieloświata. „The Peacemaker” (13 stycznia), który opowiada o pochodzeniu superbohatera, drugi sezon „Superman & Lois” (13 stycznia) i „Somebodywhere” (17 stycznia), to premiery w tym tygodniu.

Dwa filmy pokazujące premierę „Operacji Buffalo”
Sześcioczęściowy miniserial Operation Buffalo miał premierę 18 stycznia. Propozycja koncentruje się na brytyjskich testach atomowych w Australii w latach 50. XX wieku, w thrillerze i satyrze politycznej na temat wpływu eksperymentów na społeczności aborygeńskie.

Amazon Prime Video wprowadza „Hotel Transilvania: Transformania”
Amazon Prime wypuścił 14 stycznia film „Hotel Transylvania: Transformania”. W tej nowej wersji potwory zmierzą się ze swoimi najbardziej przerażającymi misjami. Każda osoba jest tak przemieniona i pozbawiona swoich mocy, że jest zmuszona stworzyć zespół i podróżować po świecie w poszukiwaniu rozwiązania, zanim będzie za późno.

„Jak zakochałem się w gangsterze” i „Bez wstydu” na Netflix
Jak zakochałem się w gangsterze będzie dostępny na Netflix od 12 stycznia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada o tajemniczej kobiecie, która wyjaśnia wzloty i upadki Nikodima Skotarczaka, zwanego „Nikosem”, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Ukazała się również gra Sin hańba (13 stycznia), oparta na powieści Trapped autorstwa Nory Roberts. czarna komedia „La Casa” (14 stycznia); A dla młodszych dzieci „Riverdance: animowana przygoda” (14 stycznia).

Jeśli chodzi o serial, „La Journalista” (13 stycznia) został pokazany w serwisie Netflix, adaptacji przebojowego filmu o tym samym tytule, który wszedł do kin w 2019 roku; „File 81” (14 stycznia), opowiadający historię archiwisty Dana Turnera; I drugi sezon „Cheer”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *