Premiera Prime Video odbędzie się w grudniu 2023 r. (Ameryka Łacińska)

Premiera Prime Video odbędzie się w grudniu 2023 r. (Ameryka Łacińska)

Jak co miesiąc odnawiany jest katalog platform streamingowych. Usługa świadczona przez jedną z największych firm na świecie nie jest wyjątkiem. Najlepsze wideo Przynosi nowości w grudniu. Podobnie jak platforma Netflix Amazonka Bardzo skupia się na własnych produkcjach. Nie pomija jednak filmów i seriali, które pozyskuje do dystrybucji.

|Możesz być zainteresowany: PREMIE NETFLIX GRUDZIEŃ 2023 r. (Ameryka Łacińska)

Oto pierwsze oferty Prime Video w grudniu 2023 r.:

1 grudzień
Ulica Bożego Narodzenia / Candy Cane Lane
Reżyseria: Reginald Hudlin
Obsada: Eddie Murphy, Tracee Ellis Ross, Jillian Bell.
Mężczyzna jest zdeterminowany, aby wygrać doroczny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową organizowany w okolicy. Zawiera pakt z elfem, który ma mu pomóc w zwycięstwie… Ten jednak rzuca zaklęcie, które ożywia tradycję 12-dniowych Świąt Bożego Narodzenia, powodując nieoczekiwany chaos w miasteczku.

1 grudzień
Dragon Ball Super: Superbohater
W Dragon Ball Super: Super Hero Piccolo i jego były uczeń Gohan wyruszają na misję uratowania świata przed nowo zreorganizowanym Czerwonym Patrolem. Film ten wejdzie do kin w 2022 roku i jest pierwszym filmem, który oferuje reinterpretację postaci Cella na podstawie jego oryginalnej sagi.

8 grudnia
Moja święta miłość
Lucia jest odnoszącą sukcesy architektką i samotną matką Leo, swojej 6-letniej córki, która ma obsesję na punkcie Bożego Narodzenia. Między macierzyństwem a pracą Lucia nie ma czasu ani ochoty się zakochać, ale kiedy niechętnie zgadza się na randkę z Sergio, przystojnym i interesującym szefem kuchni, iskra jest niezaprzeczalna.

8 grudnia
Mały świąteczny Batman
W tym świątecznym odcinku specjalnym młody Damian Wayne stawia czoła wrogom swojego miasta, gdy zostaje sam w Wayne Manor. Damian przemieni się w młodego Batmana, aby bronić swojego domu i całego miasta przed złoczyńcami pragnącymi zrujnować mu wakacje.

8 grudnia
Twoje lub moje Święta 2
Hubert i Hayley znów spędzili Święta Bożego Narodzenia. Czy ich związek przetrwa kolejne burzliwe rodzinne Święta Bożego Narodzenia, czy też ich wspólna przyszłość wywróciła się do góry nogami? Film ten jest kontynuacją brytyjskiej komedii Your Christmas or Mine, która miała premierę w grudniu 2022 roku.

8 grudnia
Pierwsze narodziny na świecie
Kiedy Sarah budzi się w Boże Narodzenie i zdaje sobie sprawę, że nikt oprócz niej nie pamięta o istnieniu tego święta, postanawia odtworzyć je w 365 dni. Ostatecznie wyłoni się nowa tradycja bożonarodzeniowa, ale taka, która będzie podtrzymywać przesłanie przyjaźni, jedności i miłości.

8 grudnia
Głupi Noel!
W Wigilię Bożego Narodzenia Greg, samotny i milczący policjant, nie waha się zostawić córki i udać się na misję. Aby dać jej nauczkę, Święty Mikołaj postanawia spełnić życzenie córki: aby jej ojciec wyglądał jak Richard Selstone, dobroduszny, zadłużony bohater z uwielbianego przez nią bożonarodzeniowego filmu.

11 grudnia
Srebro i książka marzeń
Kiedy Liv przeprowadza się do Londynu, spotyka tajemniczą grupę chłopców, którzy wciągają ją w świat wymarzonych podróży. Ona i jej grupa biegaczy snów odprawiają rytuał, aby spełnić swoje największe marzenie, nie wiedząc, ile poświęcenia będą musieli zapłacić.

12 grudnia
Farad
Nowa seria
Serial ten wprowadzi widza do Marbelli z lat 80. XX w. poprzez Oscara, chłopca, który marzy o założeniu siłowni i który z pomocą Sarah Farad wkracza do cudownego świata Costa del Sol, jego zestawu odrzutowego i sprzęt. Dziwactwa i geopolityka.

15 grudnia
Dostęp
Nowy sezon
W tym sezonie Jack Reacher dowiaduje się poprzez zaszyfrowaną wiadomość, że członkowie jego byłej jednostki wojskowej są brutalnie mordowani. Reacher ponownie spotyka się z trzema swoimi byłymi towarzyszami, aby rozwiązać zagadkę pomimo grożących im zagrożeń.

20 grudnia
Ponownie przyklej tequilę
Komedia, w której pracoholik musi przechytrzyć swoich duplikatów po tym, jak magiczna tequila odsyła go raz po raz, by uporządkował sprawy rodzinne. W rolach głównych Hector Jiménez, Ludvika Paletta i Sebastian Zurita.

22 grudnia
Przegrana to małe zwycięstwo
Miguel Benitez, który kiedyś odniósł sukces, został niesłusznie uwięziony za pranie pieniędzy. Po odbyciu kary wraca do swojej dawnej dzielnicy, gdzie spotyka nieudaną drużynę piłkarską swoich przyjaciół z dzieciństwa. Bezrobotny postanawia przeszkolić drużynę, aby odzyskać ducha zwycięstwa.

22 grudnia
Wielka wycieczka
Nowy sezon
Jeremy, Richard i James udają się do Europy Środkowej w podróż, o której nikt wcześniej nie pomyślał, samochodami, o których nikomu się nie śniło. Ta imponująca podróż o długości 2500 km prowadzi ich z Gdańska w Polsce na Słowację, Węgry i Słowenię.

29 grudnia
czas eksperymentalny
Dyrektor banku otrzymuje groźbę bomby, gdy odwozi swoje dzieci do szkoły: ich samochód eksploduje, jeśli się zatrzymają i wysiądą. W filmie tym występuje Liam Neeson i jest to remake hiszpańskiego filmu El Desconocido z 2015 roku.

prawie
Saltburn
Emerald Fennell to reżyserka, która zdobyła Oscara za swój oryginalny scenariusz Słodka zemsta / Obiecująca młoda kobieta (2020) przedstawia historię przywilejów i pragnień. Oliver Quick, student Uniwersytetu Oksfordzkiego, zostaje wciągnięty w arystokratyczny świat Felixa Catona. Zaproszony do rozległego, ekscentrycznego domu rodziny Caton w Saltburn, Oliver zostaje zaproszony na niezapomniane lato. Z Barrym Keoghanem, Jacobem Wardim i Archiem Madekwe.

|Możesz być zainteresowany: „Saltburn” Emerald Fennell: Zło TikTok – recenzja

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *