Premiera seriali i filmów w Netflix, HBO, Amazon i Movistar + 17-23 maja: Army of the Dead i nie tylko

Podwójne combo. W ten sposób możemy rozpoznać Zacka Snydera na platformach wideo na żądanie w 2021 roku, ponieważ gdyby jego wersja Justice League dwa miesiące temu dotarła do HBO Max – bez wątpienia największego VOD roku roku – bylibyśmy w stanie to zrobić. Tydzień, aby zobaczyć jego nowy film w serwisie Netflix, który jest również najbardziej oczekiwanym filmem 2021 roku pod względem pierwszych emisji – i został pokazany w zeszły piątek w kinach w Hiszpanii. Ponieważ mamy ten piątek Armia Umarłych / Armia Umarłych.

Wreszcie Zack Snyder zatrzymuje superbohaterów i wraca do gatunku, który po raz pierwszy zobaczył w Dawn of the Dead: The Zombie. Jego armia umarłych obiecuje skrzyżowanie tego z Ocean’s Eleven, mieszając nieumarłych i apokalipsę z rabusiami w Las Vegas na szczyt skaczących zombie, kapłanek Z, a nawet tygrysa zombie, który jest gwiazdą nudy – naprawdę wydaje się, że mieszka zło: Breakout 2.

Ale nie tylko widz VOD będzie żył z nieumarłych w tym tygodniu, ale Netflix też nas przynosi Drugi (i ostatni) sezon El Vecino, Z superbohaterami w stylu hiszpańskim w tej serii, w której samolubny człowiek staje się superbohaterem. Coś z Superlopez, coś z Millara i dużo National Candidate and Morals do serialu w reżyserii Nacho Vigalondo.

A w Disney + została wydana seria Marvela: ModocNa podstawie klasyki z lat 60. w obliczu kryzysu wieku średniego. Mamy to również w Prime Video Jiu jitsu lAlbo obietnice: w tej bezczelnej i bezczelnej eksploatacji serii Predator i Mortal Kombat -go, co za zbieg okoliczności, że nowy film Mortal Kombat został właśnie wydany-, Nick Cage rozprowadza gofry Wraz z innymi aktorami i / lub znawcami sztuk walki – jest tu Tony Ja – ta armata Marsa z lat 80. niewątpliwie zasługuje.

Netflix

Serie

19 maja

Kto zabił Sarę?Sezon 2

20 maja

Specjalny

21 maja

SąsiadSezon 2

Kino

21 maja

Armia umarłych

HBO

Kino

19 maja

żona

21 maja

Czuję się doskonale

Albert Knobs

HBO KIDS

21 maja

Tom and Jerry: Robin Hood i Mouse Sherwood

Śpiewać!

CocomelonSezon 1

Movestar +

Kino

18 maja

Ciało Chrystusa

Jest 22:00 w Movistar CineDoc & Roll (wybierz 31). Jednym z najbardziej uznanych przez krytyków filmów 2020 roku był bez wątpienia zaskakujący i kontrowersyjny dramat wysokiego napięcia w reżyserii Jana Kumasy („Hater”) o marginalnym młodym człowieku udającym księdza z odległego miasta.

21 maja

Trolls 2: A World Tour

Jest 22:00 w Movistar Premieres (wybierz numer 30). Szczęście uroczych trolli jest ponownie zagrożone w tej drugiej wielkoekranowej przygodzie lalek stworzonej przez Thomasa Dama w 1959 roku. Kontynuacja filmu DreamWorks Animation z 2016 roku, animowanej komedii muzycznej.

23 maja

Zmień ramy nadziei

Jest 22:00 w Movistar Premieres (wybierz numer 30). Ten dramat jest zwieńczeniem niektórych niezwykłych dramatów Annette Bening i Billa Nighy, opowiadających o związkach małżeńskich, separacji i samotności w związku z występowaniem w małżeństwie, które zbliża się do końca 29 lat małżeństwa, rozpada się.

film dokumentalny

20 maja

Historia Mosadu

Jest 21:00 pod numerem 0 (wybierz 7). Po ogłoszeniu państwa Izrael zaostrza się walka o władzę na Bliskim Wschodzie. Świat arabski wypowiada mu wojnę. Mossad staje się ubezpieczeniem na życie przed drugim Holokaustem i budzącym strach aparatem wywiadowczym

21 maja

Białe zamieszki. Kamień przeciwko rasizmowi

22:50 w Movistar CineDoc & Roll (zamówienie 31). Wielka Brytania, lata 70., popularność faszystowskiego Frontu Narodowego wzrosła, a jego ksenofobiczna retoryka podzieliła cały kraj, w tym coraz bardziej spolaryzowany przemysł muzyczny.

Amazon Prime Video

Kino

21 maja

Jiu Jitsu

22 maja

Kolejny z rodziny

film dokumentalny

21 maja

Pink: Wszystko, co do tej pory wiem

Disney +

Serie

Cud: MODOK

Niebo jest duże

Umysły kryminalistów

Film

Serie

18 maja

Szczyt

Seryjny morderca uciekający ze Stanów Zjednoczonych przeraża całą Norwegię w adaptacji powieści z serii Jörn Lear Horst, w której Sven Norden („Valkyren”) gra rolę inspektora Williama Westinga.

Kino

21 maja

Firma mafijna

Włoska mafia sieje spustoszenie w Quebecu w latach 90. w tym ekscytującym thrillerze o szefach, zdradach, a przede wszystkim o rodzinie. Opierając się na prawdziwych wydarzeniach, reżyser Daniel Grou odtwarza styl starych filmów gangsterskich, zachowując idealną równowagę między spuścizną Cosa Nostry a francuskim kinem kryminalnym.

film dokumentalny

20 maja

Sonic zwany nienawiścią

Dogłębna analiza jednego z najbardziej prowokacyjnych wydarzeń medialnych ostatnich lat, momentu, w którym islandzki gang antykapitalistyczny zakwestionował cały świat na Eurowizji w sprawie podniesienia flagi palestyńskiej podczas głosowania w Tel Awiwie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *