Premiery Netflix: filmy i seriale tygodnia

Netflix: Premiera serialu

Pacific Rim: Ziemia Niczyja

19 kwietnia. Ten japoński serial animowany ma premierę w tym tygodniu w serwisie Netflix. Opowiada o przygodach dwóch braci, młodego marzyciela i jego nieświadomej siostry. Obaj będą musieli poprowadzić opuszczonego gigantycznego mecha. Dzieci muszą przebić się przez przerażające potwory w poszukiwaniu rodziców.

pacific.seri.webp

Ten japoński serial animowany ma premierę w tym tygodniu w serwisie Netflix.

Kicia Zaska

19 kwietnia. Ten północnoamerykański serial animowany, który dołączył do Netflix, został stworzony i wyreżyserowany przez Matta Laisela. Opowiada o młodym wojowniku, który mierzy się z najgroźniejszymi potworami na wyspie w jednym celu: zostać koronowanym na bohatera. Interaktywna animowana przygoda Matta Layzella.

rosyjska lalka

20 kwietnia. Leslie Hedland, Natasha Lyonne i Amy Poehler są twórcami serialu, którego premiera odbędzie się w tym tygodniu w serwisie Netflix. Jest to amerykański komediodramat opowiadający w ciągu 8 odcinków przygody młodej kobiety imieniem Nadii Volvokov, która w kółko powtarza tę samą noc w Nowym Jorku. Kobieta zostaje złapana w tajemniczy epizod, w którym bierze udział w przyjęciu i umiera tej samej nocy, aby obudzić się następnego dnia bez szwanku.

intuicja

20 kwietnia. Ten meksykański serial, który ma zostać dodany do Netflix, jest produkowany i reżyserowany przez Leonardo Padrona wraz z Camilo Vega. W opowieści chce zemścić się na handlarzach organami, którzy zabili jego żonę. To ona otrzymała jego serce. Kiedy się zakochują, nie wiedzą, co ich łączy.

Yakmoose S-245

20 kwietnia. Dramat, akcja i przygoda mieszają się w tym tureckim serialu, który po raz pierwszy będzie miał premierę w serwisie Netflix. Pokazuje, jak w przypadku katastrofy biolog morski na pokładzie podwodnej misji badawczej walczy o przetrwanie, gdy pojawia się spisek.

Zdjęcia Yakamoz S-245.jpg

Ten turecki serial, którego premiera będzie dostępna w serwisie Netflix, to połączenie dramatu, akcji i przygody.

Dramat, akcja i przygoda mieszają się w tym tureckim serialu, który po raz pierwszy będzie miał premierę w serwisie Netflix.

Rozmowy z mordercą: taśmy Johna Wayne’a Gacy

20 kwietnia. Ten kryminalny serial dokumentalny wyreżyserowany przez Joe Berlingera opowiada, jak podczas dzielenia stołu i obrusów z elitą i karmienia najsłabszych, pod uśmiechniętą maską Johna Wayne’a Gacy’ego, kryło się przerażające zło sadystycznego seryjnego mordercy.

Kintaro jest w ciąży

21 kwietnia. W tym serialu komediowo-dramatowym historia rozgrywa się w świecie, w którym mężczyźni, w rzadkich przypadkach, są w stanie zajść w ciążę i urodzić. Kentaro Hiyama, elitarny publicysta, pewnego dnia nagle odkrywa, że ​​jest w ciąży. Jej partner, Aki Seto, nigdy nie myślała, że ​​zostanie matką, więc początkowo byli zdezorientowani tym nieoczekiwanym wydarzeniem.

zatyczka do serca

22 kwietnia. Euros Lane jest reżyserem tego brytyjskiego serialu opowiadającego historię dwojga brytyjskich nastolatków, Nicka Nelsona i Charliego Springa, którzy uczęszczają do szkoły podstawowej tylko dla chłopców. Charlie, bardzo nerwowy i otwarcie gejowski myśliciel, oraz Nick, wesoły i dobroduszny gracz rugby, siedzą razem w klasie i kochają kwiaty.

Nie słowo

22 kwietnia. Ten serial z Polski zostanie dodany na platformę Netflix w tym tygodniu. Thriller zawierający także dramat, pokazujący, jak lokalna społeczność żyje spokojnie w zamożnej miejskiej scenerii. Jednak wszystko się zmienia, gdy 18-letni Adam znika bez śladu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.