Prezydent Wenezueli ocenia kandydatów do ważnych wyborów – Prensa Latina

Prezydent Wenezueli ocenia kandydatów do ważnych wyborów - Prensa Latina

Według doniesień, na spotkaniu omówiono również strategię, jaką te organizacje polityczne będą kierować w poszukiwaniu większości głosów w wyborach regionalnych i samorządowych, w których wybierane będą stanowiska wojewody, burmistrza, rady gminy i rady ustawodawczej.

Zgodnie z oficjalnym programem, kampania wyborcza rozpocznie się 28 października i zakończy 18 listopada, a każda ze stron określi swoje procedury na ostatnim etapie.

Część harmonogramu wyborczego, który został jednogłośnie zatwierdzony do wyborów, obejmuje specjalny dzień rejestracji i aktualizacji danych w rejestrze wyborczym, który odbędzie się od 1 czerwca do 15 lipca.

Członkowie podległych organów, członkowie rad regionalnych i gminnych, a także członkowie zarządu będą wybierani od 27 lipca.

Natomiast okres nominacji na różne stanowiska, które mają zostać wybrane, będzie trwał od 9 do 29 sierpnia, a okres na zmiany lub zastąpienie nominacji, które zostaną odzwierciedlone w głosowaniu wyborczym, będzie trwał od 8 do 22 września.

Manewry odbędą się w niedzielę 26 września, a wystawy wyborcze od 13 października do 13 listopada.

msm / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *