Prezydent Wenezueli ocenia kandydatów do ważnych wyborów – Prensa Latina

Prezydent Wenezueli ocenia kandydatów do ważnych wyborów - Prensa Latina

Według doniesień, na spotkaniu omówiono również strategię, jaką te organizacje polityczne będą kierować w poszukiwaniu większości głosów w wyborach regionalnych i samorządowych, w których wybierane będą stanowiska wojewody, burmistrza, rady gminy i rady ustawodawczej.

Zgodnie z oficjalnym programem, kampania wyborcza rozpocznie się 28 października i zakończy 18 listopada, a każda ze stron określi swoje procedury na ostatnim etapie.

Część harmonogramu wyborczego, który został jednogłośnie zatwierdzony do wyborów, obejmuje specjalny dzień rejestracji i aktualizacji danych w rejestrze wyborczym, który odbędzie się od 1 czerwca do 15 lipca.

Członkowie podległych organów, członkowie rad regionalnych i gminnych, a także członkowie zarządu będą wybierani od 27 lipca.

Natomiast okres nominacji na różne stanowiska, które mają zostać wybrane, będzie trwał od 9 do 29 sierpnia, a okres na zmiany lub zastąpienie nominacji, które zostaną odzwierciedlone w głosowaniu wyborczym, będzie trwał od 8 do 22 września.

Manewry odbędą się w niedzielę 26 września, a wystawy wyborcze od 13 października do 13 listopada.

msm / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *