Procesor | Netflix: Nowa polska wersja, która stała się jednym z najchętniej oglądanych filmów na platformie nnda nnlt | Zabawa sportowa

Procesor |  Netflix: Nowa polska wersja, która stała się jednym z najchętniej oglądanych filmów na platformie nnda nnlt |  Zabawa sportowa

1. Kliknij ikonę AdBlock , znajdujący się w obszarze rozszerzeń przeglądarki (w prawym górnym rogu ekranu). Możesz zobaczyć małą liczbę zakrywającą część ikony.

2. Wybierz opcję Nie uruchamiaj na stronach tej witryny.

3. W oknie dialogowym Nie włączaj AdBlocka… wybierz opcję Wyklucz. Ikona AdBlocka zmieni się w pięść z kciukiem w górę

1. Kliknij ikonę AdBlock Plus , znajdujący się w obszarze rozszerzeń przeglądarki (w prawym górnym rogu ekranu). Możesz zobaczyć małą liczbę zakrywającą część ikony.

2. Kliknij przycisk Aktywuj Tak, żeby przesunął się w lewo.

3. Kliknij przycisk Aktualizuj

1. Kliknij ikonę uBlock Origin , znajdujący się w obszarze rozszerzeń przeglądarki (w prawym górnym rogu ekranu). Możesz zobaczyć małą liczbę zakrywającą część ikony.

2. Kliknij przycisk Aktywuj. Kolor zmieni kolor na szary, co oznacza, że ​​reklamy z tej witryny nie będą już blokowane.

3. Kliknij przycisk Aktualizuj.

1. Kliknij ikonę rozszerzenia blokującego reklamy zainstalowaną w Twojej przeglądarce. Zwykle znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Możliwe, że masz zainstalowany więcej niż jeden moduł blokujący reklamy.

2. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wyłączyć blokadę reklam w przeglądanej witrynie. Może być konieczne wybranie opcji z listy lub kliknięcie przycisku.

3. Odśwież stronę, postępując zgodnie z instrukcjami lub klikając przycisk Odśwież lub Załaduj ponownie w przeglądarce.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *