Produkcja brała udział w otwarciu firmy obstawiającej San Juan

Minister Produkcji i Rozwoju Gospodarczego Ariel Lucero wraz z Minister Przemysłu, Handlu i Usług Adrianą Vargas wzięli udział w inauguracji Nuevas Hogar, firmy zajmującej się sprzedażą mebli i artykułów gospodarstwa domowego od ponad 90 lat. domu i że w poniedziałek 1 sierpnia otworzył swój pierwszy oddział w San Juan.

Zlokalizowane przy Paseo Libertad, w Scalabrini Ortiz i Circunvalación, zakłady pracy zatrudnią pracowników z San Juan, tworząc 11 nowych miejsc pracy.

przedstawiciele Nuevas Hugar, dyrektor handlowy Christian Nunez; dyrektor marketingu Delfina Bello; kierownik oddziału, Netaniel Amadou; Dyrektor biznesowy Paseo Libertad, Andrés Marún i dyrektor Hiper Libertad, Máximo Romero Victorica.

Christian Nunez stwierdził: „Jestem dumny, że należę do tej firmy, mamy tutaj oddział numer 47 i będziemy szukać więcej. Jestem bardzo zadowolony z zespołu, który powstał tutaj, w San Juan. Podkreślam jakość ludzi, których nie znałem i powstał piękny zespół.”

Ariel Lucero podkreślił: „Chciałbym powitać Cię w tej nowej firmie, wielkie podziękowania dla Christiana, Delfiny i Nathaniela za zaufanie do naszej prowincji. Dobrze jest dziś towarzyszyć firmie zaangażowanej w San Juan.”

O nowej stronie głównej

Początki firmy sięgają roku 1931, kiedy to polski imigrant Don Adolfo założył korzenie firmy. W tym pierwszym przypadku metoda polegała na sprzedaży w domu i to on wyjeżdżał na targ konno i wozami z tamtych czasów.

Wiele lat później Don Adolfo zdołał otworzyć swój pierwszy sklep w małym miasteczku Carmen de Areco (prowincja Buenos Aires), gdzie obecnie znajduje się centralna administracja i główne centrum dystrybucji.

Później ta niewielka firma zaczęła się rozwijać i pozwoliła na otwarcie nowych punktów sprzedaży. Obecnie Nuevas ma 47 oddziałów w różnych częściach kraju: rozsianych po prowincjach Buenos Aires, Santa Fe i La Pampa. Dziś także w San Juan.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.