Prognoza wideo w języku hiszpańskim o godzinie 02:00 GMT

Białoruś twierdzi, że osiągnęła negocjacje z Brukselą w sprawie kryzysu migracyjnego

Sokółka, Polska: Białoruś poinformowała w środę, że jest w stanie zorganizować rozmowy z Brukselą w sprawie rozwiązania obecnego kryzysu migracyjnego na granicy z Unią Europejską, oświadczenie wydane przez Niemcy, które dotyczy tylko współpracy humanitarnej i powrotu migrantów .

(Polsko-białoruska polityka imigracyjna dla imigrantów z Rosji – już dostępna)

Lula spotyka skrajną lewicę Francuzów, a Bolsonaro co dwa lata broni Pucharu Świata w Katarze

Paryż: Prezydent Jair Bolsonaro bronił w środę obchodów mistrzostw świata w piłce nożnej co dwa lata podczas swojej oficjalnej podróży na Bliski Wschód, podczas gdy były prezydent Luis Inacio Lula da Silva kontynuował swoją europejską trasę, spotykając się z liderami francuskiej skrajnej lewicy .

(Brazylia Francja Katar Dyplomacja polityczna na Bliskim Wschodzie FBL – już dostępny) Nowe wideo

Brazylijski rząd i Elon Musk negocjują porozumienie w sprawie wprowadzenia Internetu do Amazonii

BRASILIA: Brazylijskie władze i dyrektor generalny SpaceX Elon Musk negocjują umowę dotyczącą dostarczania przez firmę Internetu satelitarnego w amazońskim lesie deszczowym i pomocy w wykrywaniu nielegalnego wylesiania, powiedział brazylijski rząd.

(Środowisko internetowe w USA i Brazylii – już dostępne) Nowe wideo

Jeden zabity i tysiące ewakuowanych z powodu powodzi w Kanadzie

Montreal, Kanada: Co najmniej jedna osoba zmarła, a tysiące ewakuowano po ulewnych deszczach, osunięciach ziemi i powodziach, które w ostatnich dniach dotknęły zachodnią Kanadę.

(Kanada Weather Rain — już dostępna)

Meksyk tworzy batalion turystyczny Gwardii Narodowej na Karaibach

Cancun: meksykański rząd ogłosił w środę utworzenie batalionu ochrony turystycznej Gwardii Narodowej dla kurortów na karaibskim wybrzeżu, gdzie w ostatnich miesiącach nasiliły się ataki przestępczości zorganizowanej.

(Przestępczość sił zbrojnych związana z handlem narkotykami w Meksyku – już dostępna) Nowe wideo

Lahore, Pakistan, najbardziej zanieczyszczone miasto na świecie

Lahore, Pakistan: To był raport szwajcarskiej organizacji IQAir z Lahore, miasta o najgorszej jakości powietrza na świecie w środę. W sąsiednich Indiach New Delhi zadekretowało zamknięcie szkół do odwołania, pośród duszącej chmury zanieczyszczeń.

(Zanieczyszczenia zdrowotne w Pakistanie i Indiach — już dostępne)

Izraelski sąd skazuje hiszpańskiego pomocnika na 13 miesięcy więzienia

Sąd Wojskowy Ofer, Terytoria Palestyńskie: W środę izraelski sąd wojskowy skazał hiszpańską pracowniczkę pomocową Joannę Rechmawi na 13 miesięcy więzienia po tym, jak skazał ją za wykorzystywanie swojej organizacji do finansowania grupy palestyńskiej uznanej za terrorystyczną przez wiele krajów zachodnich.

(Izraelsko-Palestyńczycy przecięli konflikt, okupując Hiszpanię – Dostępny już teraz)

Badania UE zakazują importu żywności i drewna z obszarów wylesionych

BRUKSELA: Komisja Europejska przedstawiła w środę propozycję zakazu importu drewna i żywności uprawianej na wylesionych obszarach.

(obrót rolno-środowiskowy leśny UE – już dostępny)

Pokój w Kolumbii wlatuje do gniazda FARC

Marquitalia, Kolumbia: Wszystko zaczęło się tutaj: w tym wiejskim domu na skraju kolumbijskich Andów. Był rok 1964, kiedy garstka chłopskich żołnierzy przeżyła oblężenie wojskowe, by ustanowić prawdopodobnie najpotężniejszą marksistowską wojnę partyzancką w Ameryce.

(Konflikt pokojowy w Kolumbii – już dostępny)

Przewaga, podział, niedobór: elementy wyborcze Wenezueli są skoncentrowane w jednym kraju

San Cristóbal, Wenezuela: Masowa kampania Chavismo z udziałem środków ze stanu Wenezueli w obliczu podzielonej opozycji, cierpiącej również na niedobory benzyny i niepewność: stan graniczny Tachira dobrze podsumowuje wszystkie składniki, które składają się na niedzielne wybory burmistrza i konserwatywne .

(Wybory polityczne dla dyplomacji UE w Wenezueli – już dostępne)

Apel karawany migrantów do Bidena: „Musi nam pomóc!”

Matias Romero, Meksyk: Wśród setek imigrantów, którzy podróżują karawanami przez Meksyk w celu dotarcia do Stanów Zjednoczonych, Elsa błaga prezydenta Joe Bidena, aby zapewnił jej schronienie i chroniło jej rodzinę przed gangami z Hondurasu.

(Meksyk, USA, Imigracja, Dyplomacja kryminalna, Ubóstwo, Prawa dziecka, Kanada, Ameryka Środkowa — już dostępne)

Google zapłaci firmie AFP przez pięć lat za korzystanie z jej treści online

Paryż: Google i Agence France-Presse (AFP) ogłosiły w środę porozumienie w sprawie pięcioletniej nagrody za treść międzynarodowej agencji prasowej wykorzystywanej przez amerykańskiego giganta „zwieńczeniem długiej walki”, a także chęcią przewrócić stronę po 18 miesiącach trudnych negocjacji.

(Francja Prawodawstwo korporacyjne Prasa i media internetowe – już dostępne) Nowe wideo

Austria ogranicza nieszczepione przeciwko Covid-19 i szczepi dzieci w Wiedniu

WIEDEŃ: Austria chroni się przed Covid-19 i zmusza dwa miliony niezaszczepionych ludzi do ponownego zamknięcia w zamknięciu, podczas gdy w głównym centrum szczepień w Wiedniu pięciolatki czekają na pierwszą dawkę szczepionki.

(Szczepionki społecznościowe przeciwko pandemii w Austrii – już dostępne)

Japońska firma wykorzystuje maleńkie robaki do wykrywania raka

TOKIO: Japońska firma biotechnologiczna opracowała test, który wykorzystuje maleńkie robaki do wykrywania pierwszych oznak raka trzustki w moczu.

(Cancer Health Japan — już dostępny)

= społeczność =

Królowa Elżbieta II pojawia się publicznie

LONDYN: 95-letnia królowa Elżbieta II powitała w środę szefa sztabu Wielkiej Brytanii Nicka Cartera podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia, odkąd opuścił oficjalną ceremonię w niedzielę.

(UK Royal Health – 03:00 GMT) Nowy film

Twórczość Fridy Kahlo ustanowiła rekord dla łacińskiej malarki i artystki

NUEVA YORK: El autorretrato „Diego y yo” de Frida Kahlo marcó el martes un récord absoluto para la pintora mexicana, y para un artista latino, al vennderse por 34,9 millones de dólares w jednej z organizacji podległych w Nowym Jorku .

(Aukcje w USA i Meksyku — już dostępne)

Britney Spears dziękuje swoim fanom: „Uratowali mi życie”

NOWY JORK: „Oni uratowali mi życie” – powiedziała swoim fanom gwiazda pop Britney Spears w swojej pierwszej wiadomości wideo na Instagramie po zawieszeniu opieki w zeszły piątek przez wymiar sprawiedliwości, i ma nadzieję, że jej historia skupi się na „skorumpowanym” systemie opieki. .

(US Music People Justice Entertainment Entertainment — już dostępny)

Nowy proces przeciwko Baldwinowi o śmiertelną strzelaninę w „Rust”

Los Angeles: Aktor Alec Baldwin, który strzelił z pistoletu, który zabił filmowca na planie „Rust”, „grał w rosyjską ruletkę”, kiedy posługiwał się strzelbą z naruszeniem branżowych zasad bezpieczeństwa. Film, powiedział jeden z reżyserów, został w środę pozwany w Los Angeles.

(USA Incident Cinema – 04:00 GMT) Nowe wideo

Times Square po raz kolejny przywita tłumy w sylwestra

NOWY JORK: Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio ogłosił, że Nowy Jork pozwoli tłumom zgromadzić się na Times Square w sylwestra, aby powitać 2022, po pandemii, która uciszyła zeszłoroczne obchody.

(USA Virus Celebration — już dostępny)

= sport =

Argentyna plasuje Katar 2022 remisując z Brazylią i woli pokonać Chile

San Juan (Argentyna): Argentyna, mimo że Lionel Messi wygląda nudno, odniosła sukces we wtorek w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w Katarze 2022, remisując 0:0 z rankingową i prowadzącą Brazylią, która nie miała Neymara z powodu kontuzji i jest faworytem w przegranym 2:0 meczu Chile z Ekwadorem w Santiago.

(fbl WC 2022 World Cup Katar ARG BRA Kwalifikacje w Ameryce Południowej — już dostępne)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *