Projektant po Wiedźminie 3 i Cyberpunku 2077 podpisuje Riot Games na nadchodzące MMO

Redakcyjny: gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / okładka / Instagram / niezgoda

W ramach swojej 10. rocznicy, prawie dwa lata temu, Riot Games ogłosiło serię projektów, nad którymi będzie pracować w swoim rozszerzonym wszechświecie.

Do tej pory tylko deweloper League of Legends znał ryzyko posiadania jednego tytułu przez ponad 10 lat, więc dziś widzi swoją przyszłość w przyszłych odsłonach.

Waleczny. Legends of Runeterra i Ruined King: A League of Legends Story to Twoje pierwsze kroki, ale wiele innych gier już czeka.

Możesz czytać: Były dyrektor generalny Netflix dołącza do Riot Games, aby produkować więcej oryginalnych seriali i filmów z uniwersum League of Legends

Dlatego zaledwie kilka godzin temu ogłoszono nowy i ważny dodatek do zespołu programistów. W szczególności odnosimy się do Mateusz Tomaszkiewicz, który historycznie uczestniczył w czerwony projekt cd W niektórych z jego najsłynniejszych części.

Jako kreatywny i ważny projektant w polskiej firmie, w biografii Mateusza znajdują się takie tytuły jak: Wiedźmin 3 I niedawno wydany Film Cyberpunk 2077.

Oficjalnie projektant potwierdził, że będzie w pełni zaangażowany w kolejny projekt Runeterry MMO firmy, chociaż w tej chwili nadal nie ma więcej szczegółów na temat swojego podejścia ani pierwotnej daty premiery.


Przypominamy ci o tym Tarreo.com Jest też Instagram i Twitter jako Umieść tweeta Podążaj za nami!

(Źródło)

Redakcyjny: gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / okładka / Instagram / niezgoda

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *