Prokurator generalny próbował usunąć sędziego ze sprawy Romana Polańskiego w Stanach Zjednoczonych

Roger JohnsonProkurator na procesie przeciwko Roman PolańskaW Los Angeles próbowała odwołać sędziego, który nadzorował sprawę, ponieważ nie dotrzymał obietnic i był uzależniony od presji mediów.

W oświadczeniu z 2010 r. skomentował, że reżyser opuścił Stany Zjednoczone w 1978 r Sędzia śledczy w sprawie Lawrence J.. Komunikat ukazał się w poniedziałek w amerykańskich mediach.

Na rozprawie dyrektor przyznał się do kontaktów z małoletnim poniżej 13 roku życia. Prawnicy ofiary obiecali wycofać inne skargi dotyczące gwałtu i zażywania narkotyków przeciwko dziewczynie.

Otrzymał wykroczenie. Sędzia, który już zmarł, zarządził to Roman Polański Spędził 42 dni w więzieniu i studiował go psychologicznie.

Po zgłoszeniu urzędników tego więzienia, w którym stwierdzono, że nie jest konieczne przedłużanie jego pobytu w więzieniu, sędzia zapewnił w sądzie w Los Angeles, że będzie respektował jego standardy.

Jednak naciski mediów i protesty skłoniły sędziego do zmiany zdania i przedyskutowania z innymi prawnikami możliwości przedłużenia kary. W jego słowach „chciał sprostać popularnemu zapotrzebowaniu” Limit.

Roger Johnson nazwał zachowanie Lawrence C. Rittenband w roli nieprofesjonalnej Twierdził, że próbował trzymać go z dala od sprawy, choć bezskutecznie.

Transkrypcja Gunsona została opublikowana po tym, jak nowy prokurator okręgowy hrabstwa Los Angeles, George Gascon, poprosił w zeszłym tygodniu o ujawnienie dokumentów związanych z oskarżeniem kryminalnym przeciwko polskiemu filmowi.

Walka prawna ograniczyła swobodę poruszania się reżysera po świecie Od ponad 40 lat. Reżyser obawiał się, że Stany Zjednoczone zażądają jego ekstradycji.

Z informacjami z EFE

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.