Prometeon świętuje pierwsze międzynarodowe spotkanie SuperTruck, swojej sieci stowarzyszonych warsztatów

Promocyjna super ciężarówka
Zdjęcie z pierwszego międzynarodowego spotkania towarzyszącej sieci warsztatów SuperTruck, promowanego przez Prometeon, które odbyło się w Parmie (Włochy).

Grupa opon Promethean (PTG) Niedawno zorganizowała pierwsze międzynarodowe spotkanie swojej sieci warsztatów SuperTruck w Parmie (Włochy), z udziałem partnerów z dziewięciu krajów europejskich, aby podkreślić swój „ciągły rozwój” poprzez posiadanie ponad 34 centrów pilotażowych we Włoszech i obecnych w Hiszpanii, Portugalii i Polsce, Grecji, Cyprze i Wielkiej Brytanii, podkreślając oferowane przez nie produkty i usługi „dzięki technologicznemu know-how grupy”.

Podczas spotkania specjaliści Prometeon zauważyli, że „pierwsza połowa roku była okresem ciągłego rozwoju SuperTruck, sieci warsztatów zrzeszonych w Prometeon Tyre Group. W maju sieć wzbudziła duże zainteresowanie wystawą „Transport Logistics”, wystawa poświęcona flotom w Monachium. A teraz odbywa się pierwsza międzynarodowa konferencja z warsztatami z różnych krajów: Włoch, Polski, Grecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Belgii. Odbyła się w Parmie, dając możliwość dzielić się obecnymi i przyszłymi strategiami Prometeon, nowościami dotyczącymi rewolucyjnej gamy opon serii 02 oraz nowymi działaniami marketingowymi, aby wesprzeć markę Prometeon i działalność sieciową oraz rozszerzyć projekt SuperTruck w Europie”.

W związku z tym zwraca uwagę Francesco Antonacchi, dyrektor generalny europejskiego regionu Prometion „W tej pierwszej międzynarodowej umowie chcemy pokazać, jak mocno wierzymy w możliwość budowania z naszymi klientami uprzywilejowanych relacji. Traktujemy tego typu relacje jako prawdziwe partnerstwo. Jesteśmy wręcz przekonani, że dzielenie się chęcią budowania średnioterminowa relacja może przynieść korzyści obu zainteresowanym stronom, a przede wszystkim współpraca z wyspecjalizowanymi warsztatami może być środkiem konkretnego zastosowania i naciskiem na dotarcie do klientów końcowych.W tym celu większy nacisk kładzie się i zawsze będzie kładł na SuperTruck projekt i rozwój wartościowych usług.

Prometion przypomina, że ​​projekt SuperTruck został uruchomiony w 2016 roku we Włoszech, gdzie w 2019 roku powstało konsorcjum, które obecnie liczy ponad 34 uczestniczące warsztaty. W 2020 roku zadebiutował w Polsce, a później w Grecji, na Cyprze, w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii, a rozwijany jest także w Niemczech i Szwajcarii. Jednak w pierwszym europejskim kongresie SuperTruck, podczas którego uczestnikom został zaprezentowany klub piłkarski Parma Calcio, sponsorowany przez Prometion, franczyzę regionu Emilia, obecni byli również goście z Belgii i Austrii.

Promocyjna super ciężarówkaJeśli chodzi o warsztaty, specjaliści Prometeon wyjaśniają, że „SuperTruck to sieć wysoce wyspecjalizowanych niezależnych warsztatów w sektorze przemysłowym, ciężarowym i autobusowym. Jej wyróżnikiem jest fachowość i pasja, jaką sieć wkłada w obsługę swoich klientów. SuperTruck oferuje dealerom szeroką gamę najnowszych produktów i usług, również dzięki partnerstwu z Prometeon Tyre Group, która udostępnia swoje technologiczne know-how i wspiera ich na ścieżce kariery. Bycie partnerem SuperTruck pozwala grupie dostarczać Innowacje, pomysły i rozwiązania Dalsze zdobywanie pozycji profesjonalnego punktu odniesienia w sektorze oponiarskim, oprócz własnej pełnej gamy, która obejmuje nową serię 02 oraz wszystkie dedykowane usługi i działania, niektóre wyłącznie w sieci.

Usługi Prometejskie

Podobnie eksperci Prometeon twierdzą, że „klejnotem w koronie SuperTruck są świadczone przez nią usługi: Sprawdź PRO, Zarządzanie PRO, Czas PRO (pomoc drogowa 24/7 o wysokiej jakości usług) f Kampus PRO (Sieciowy program szkoleniowy skupiający się na technologii opon, konserwacji, kontroli, monitorowaniu i analizie wydajności). Jest też innowacyjny Prometeon Dopasowanie floty: Nowa oferta handlowa o wysokim poziomie obsługi dostosowana do realnych potrzeb każdej floty. Obejmują one miesięczne koszty stałe, z góry określoną liczbę rocznych ram i operacji oraz zarządzanie oparte na platformie internetowej z kontrolą wszystkich operacji, takich jak Zintegrowana usługa To zmniejsza koszty, a przede wszystkim problemy z zarządzaniem oponami dla Twojej floty.

W pośpiechu Andrea Bottini, dyrektor SuperTruck i usług na Europę, wyjaśnił, że „SuperTruck, niewyłączna sieć, ma silne powiązania z Prometeon, a także dużą skłonność do konkretnego doświadczenia, które jest niezbędnym warunkiem wstępnym w branży przemysłowej. branży. Chodzi o to, aby stworzyć silne synergie i współpracę między producentem a warsztatem, a także między samymi warsztatami, które zwykle koncentrują się bardziej na bardziej szczegółowych aspektach biznesowych. SuperTruck wychodzi z założenia wymiany wartości w czasie.

Specjaliści Prometeon potwierdzają, że „Sieć SuperTruck to idealne rozwiązanie dla warsztatów, ponieważ gwarantuje autonomię, koordynację i wsparcie działań każdego z nich z przejrzystym podejściem, jasnymi zasadami i wspólnymi planami, zawsze szanując prywatność każdego partnera-handlowca. Jest symbolem kompleksowej współpracy Prometeon z warsztatami lakierniczymi, co czyni Prometeon „Partnerem z wyboru”. Kluczowym słowem jest Stowarzyszenie, którego celem jest oferowanie najlepszych produktów i usług europejskim flotom i przewoźnikom. Prometeon oferuje sieci szybko rozwijający się asortyment, o bardzo wysokich osiągach odpowiednich dla sektora pojazdów przemysłowych, a także działania i usługi pomagające w zarządzaniu klientami końcowymi, proaktywne wsparcie ze strony zespołu sprzedaży grupy, doradztwo w zakresie skali, szkolenia techniczne w zakresie najbardziej zaawansowanych produktów i usług, ale także zarządzanie szkolenia, ekskluzywne wsparcie biznesowe i marketingowe, poprzez podejście dostosowane do potrzeb każdego rynku.

Promocja: Sieć SuperTruck stanowi idealne rozwiązanie dla warsztatów, ponieważ gwarantuje autonomię, koordynację i wsparcie działań każdego z nich z przejrzystym podejściem, jasnymi zasadami i wspólnymi planami, zawsze szanując prywatność każdego powiązanego handlowca. Jest symbolem wszechstronnej współpracy pomiędzy Prometeon i warsztatami lakierniczymi, co czyni Prometeon „preferowanym partnerem”. Słowem kluczem jest stowarzyszenie, którego celem jest dostarczanie najlepszych produktów i usług europejskim flotom i przewoźnikom.

Na koniec Prometeon Tyre Group stwierdza, że ​​jest „jedyną firmą oponiarską skupioną wyłącznie na sektorze przemysłowym (transport towarowy i osobowy), segmentach Agro i OTR. Oferta Prometeon jest wielopoziomowa, a asortyment produktów obejmuje marki PIRELLI, FORMULA, PHAROS, ANTEO, TEGRYS i ERACLE Grupa posiada cztery fabryki (dwie w Brazylii, jedną w Egipcie i jedną w Turcji), trzy centra badawczo-rozwojowe (Włochy, Brazylia i Turcja) oraz centrum rozwoju w Egipcie. to około 8000 osób z ponad 40 krajów pracujących w grupie na pięciu kontynentach.

(Przeczytaj tutaj więcej wiadomości promocyjnych opublikowanych przez „EUROPNEUS”)

Prometeon zadebiutował w „Transport Logistic” (Niemcy) z serią 02 i siecią warsztatów SuperTruck w roli gwiazd

Prometon uzupełnia serię Pirelli 02 o nową oponę H02 Pro Trailer

Prometeon, nowy współsponsor Yamaha Mistrzostw Świata SBK

Prometon Tyre Group debiutuje w dziedzinie tenisa jako oficjalny sponsor hiszpańskiego zawodnika Javiera Garrido

Promethean Tyre Group, uznana za zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Prometeon prezentuje nową oponę 325/90 R24.5 z serii Pirelli 02 na targach IAA Transportation 2022

Prometon już „toczy się” po piłkarskich boiskach jako nowy sponsor Parmy Calcio

Andreu Olmedo (Prometeon): „Dla kanału sprzedaży gwarantowane są produkty o wysokiej wydajności, takie jak nowa seria 02: pozwalają one flotom obniżyć koszty operacyjne i zmniejszyć liczbę wypadków” (wywiad)

Prometon przechodzi do historii dzięki oficjalnej premierze opon ciężarowych serii 02 marki Pirelli pod hasłami „Przyszłość jest dopasowana” i „Przyszłość jest dzisiaj”

Prometeon ogłasza uruchomienie nowej sieci specjalistycznych warsztatów SuperTruck VI w Hiszpanii w październiku

Promethean Tyre Group rozpoczyna w kwietniu wprowadzanie na rynek nowej serii 02 opon ciężarowych marki Pirelli

Prometon zdobywa nagrodę Hevea 2021 za „Najlepszą oponę do samochodów ciężarowych” z Pirelli FH:01 Proway za układ kierowniczy

Prometeon wprowadza już na rynek swój nowy Pro Check, „cyfrowe rozwiązanie zwiększające wydajność floty poprzez kontrolę opon”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *