Prosimy sztuczną inteligencję, aby pokazała nam najlepszych piłkarzy jako superbohaterów i oto rezultat

the Sztuczna inteligencja Coraz częściej zajmują centralne miejsce w naszym życiu dzięki zastosowaniu, które możemy wykorzystać zarówno zawodowo, jak i dla rozrywki. Wielu ludzi Naucz się z nimi komunikować I dać odpowiednie wskazówki, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, zadanie, które jest zwykle bardziej złożone, niż możemy sobie wyobrazić.

Wirusowe eksperymenty. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć, jak wielu użytkowników wykorzystało swoją wyobraźnię, aby osiągnąć najciekawsze rezultaty, które w końcu stały się fenomenem. Szeroko. the Przemiany niezależnych społeczeństw w osoby Dobry tego przykład. W rezultacie chcieliśmy sprawdzić narzędzie w trakcie lotu Jak ta sztuczna inteligencja jest w stanie zamienić niektórych z najsłynniejszych piłkarzy na świecie w super złoczyńców, bohaterów, a nawet bogów.


Przeczytaj także

awangarda

Piłkarze jako super złoczyńcy

Lionel Messi. Aplikacja sugeruje do czterech projektów „10” dla Argentyny jako złoczyńcy. Makijaż na każdym z nich i warstwy dają poczucie pośrednie żartowniś s Nadczłowiek.

Messi jest super zły

Messi jest super zły

w połowie lotu

Cristiano Ronaldo. AI przedstawia nam stronę obecnego gracza Victory Team w stylu najczystszego zła podziwiać.

Cristiano Ronaldo jako czarny charakter

Cristiano Ronaldo jako czarny charakter

w połowie lotu

Neymara. Zła wersja piłkarza i gwiazdy Paris Saint-Germain Brazylia Charakteryzują ją farby i blizny na twarzy, którym towarzyszą charakterystyczne fryzury.

Neymar jako złoczyńca

Neymar jako złoczyńca

w połowie lotu

Erlinga Hallanda. Czasami podobieństwo do postaci jest dalekie od rzeczywistości. Jednak sztuczna inteligencja wie, jak uchwycić esencję piłkarza, którego wielu uważa za maszynę do strzelania bramek.

Zły Haaland

Zły Haaland

w połowie lotu

Mohamed Salah. Dziwne i nierealistyczne przedstawienie postaci Egipcjan przywołuje na myśl estetykę eposu Wydma przez Franka Herberta s Wykonane w filmie Denisa Villeneuve’a.

Salah jako złoczyńca

Salah jako złoczyńca

w połowie lotu

Robert Lewandowski. W towarzystwie bieli i czerwieni Polskawersja IA napastnika FC Barcelony potrafi siać prawdziwy terror.

Lewandowski jako czarny charakter

Lewandowski jako czarny charakter

w połowie lotu

Ansu Fati. Chociaż jest wielu piłkarzy, których sztuczna inteligencja nie zamienia się w superbohaterów, on wykonuje to ćwiczenie z Ansu Fati. Jednak podobieństwo do prawdziwego wyglądu gracza jest zerowe.

Ansu Fati jako czarny charakter

Ansu Fati jako czarny charakter

w połowie lotu

bohater

Kyliana Mbappe. Na tej liście nie mogło zabraknąć jednego z najlepszych obecnie piłkarzy. Jednak AI nie rozpoznaje go jako złoczyńcę, ale jako bohatera w stylu wersji Kapitan Ameryka Dla Francuzów podobieństwo w tym przypadku jest więcej niż dyskusyjne.

Kylian Mbappe jako bohater

Kylian Mbappe jako bohater

w połowie lotu

Piłkarze kochają bogów

Wirusowe wideo na TikTok. użytkownik @ćwierkać Wykonał podobne ćwiczenie do naszego, ale zamienił piłkarzy w bogów. Zawodnicy tacy jak Neymar, Salah, Messi, Zidane, Lewandowski, Ibrahimovic czy Haaland prezentują się najlepiej.

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.