Przeciwko Felipe, Machiavelli i Zarzaleosowi

Przeciwko Felipe, Machiavelli i Zarzaleosowi

Wielka debata w UE dotyczy tego, co prawica zrobi ze skrajną prawicą. Kwestia niemiecka, wyjątkowa i dobrze znana, została rozwiązana przez zdrowy kordon przed Alternatywą dla Niemiec, przygotowaną przez chadeków i socjaldemokratów. W pozostałych krajach tzw Ultrasi Rozwijaj się i żądaj mocy, jak to się dzieje w Hiszpanii, kiedy Feijóo powiedział wprost: „Będzie rząd PP-Vox”Powiedział w poniedziałek. W Europie kordon sanitarny jest coraz krótszy. We Włoszech Fratelli przekroczył czerwoną linię, aw Szwecji skrajna prawica zajmuje drugie miejsce pod względem liczby głosów. W Polsce, na Węgrzech i w Słowenii partie ekstremistyczne tworzą rządy, podczas gdy w innych krajach, takich jak Austria, Finlandia i Holandia, rośnie ich liczba. Brukselscy komisarze, którzy spotkali się w poniedziałek w Madrycie, aby uczcić semestr hiszpański, wyrazili swoje zaniepokojenie obecnością Vox w instytucjach. Vox jest antyeuropejski, ksenofobiczny, homofobiczny i negacjonistyczny zmian klimatycznych i jest zachwycony, gdy jego przyjaciele z Desocuba wywieszają obraźliwe gazety przeciwko Pedro Sanchezowi w centrum Madrytu. Vox depersonalizuje przeciwnika; Feijóo to ucieleśnia.

Kto postawił galicyjskiego dowódcę w tak aroganckiej zwycięskiej pozycji? the śledzenie Napisany przez Ignacio Michavila, który słynny socjolog wyjaśnia przed ukończeniem. Kto będzie Cię wspierać w Twojej drodze do skrajnej prawicy? Korpus medialny, w który angażuję ukochanego Zarzelgosa, świetnego liberalnego analityka z elokwentną retoryką, ale niewytłumaczalnie ekstremistycznego. przyznać PP nie jest już zaporą zabezpieczającą przed VoxAle jego partner. Zarzaleos twierdzi, że Sanchez powinien zostać zbanowany. Nazywa go banitą. on na to zasługuje.

By obejść ekstremizm, były prezydencie Filip Gonzalez Lista, która uzyskała największą liczbę głosów, proszona jest o zaliczenie do grona S I PSOE. Pamięta, jak poddał się po swojej „słodkiej porażce” w 1996 roku z Jacquesem Marią Aznarem. Więc miał rację. Ale dziś o tym zapomina Większość zawiera sojusze z miękkimi narodowościami niedostępne; Ci nazywają się suwerenami i łamią konstytucję w każdym przemówieniu. On bilet PP-Vox oznacza utratę praw, z drugiej strony Podemos znika (z Wewnętrzni złośliwi przywódcy, Pablo Iglesias, Montero lub portfel); Formuła Sumara działa z umiarkowanymi Yolandą i Ortasonem na czele. Nie ma symetrii między blokami PP-Vox i PSOE-Sumar. Vox oszczędź, dodaj ulepszenie.

ponieważ Bruksela nigdy nie bała się lewicy? Dlaczego boicie się skrajnej prawicy? Urszuli von Del Line A przedwczoraj w Madrycie widział, jak Figo skłonił głowę przed Abascalem, ogłaszając koniec wojny. Sanchismo I otwarcie spalonej ziemi.

Najlepszym moralnym reprezentantem Komisji w Hiszpanii jest Minister Gospodarki, Nadia Calvino, z imponującym obrazem makroekonomicznym. Ale Feijóo nie mówi o gospodarce. Ma wrażliwość twarzą w twarz i ukrywa się za wiecem, prehistorią polityki w środku cyfrowego społeczeństwa. Sumar budzi odwagę i surowość, ale zwiększa presję finansową. Nie obraża w sposób PP, ani nie ogranicza praw człowieka, tak jak robi to Vox z imigracją i masowym LGTBI, sektorem, który wiele razy ucierpiał i przegrał.

On Tornismo Felipe Gonzalez izoluje grupy cierpiące. Chce wrócić do lat Canovasa, Sagasty i jako polityk Fernandino zasługuje na szacunek. Nic nie mówi o wezwaniu Oświadczenie perskie które zmusiły Fernando VII do wydania dekretu o zakończeniu liberalnej konstytucji Kadyksu, tak jak Abascal chce teraz zrobić z Magna Carta z 1978 roku. Wielu popiera, a ja jestem z tolerancją, wolterowski optymizm Felipe Gonzáleza w odniesieniu do paktu międzypartyjnego, „ najlepszy ze światów do życia, drogi Candido”. Ale Feijóo, Michavila, Zarzalejos i wielu innych nam nie pozwala.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *