Przedstawiciele dyplomatyczni spotkają się z przedsiębiorcami w Mar del Plata (Diario La Capital de Mar del Plata).

Przedstawiciele dyplomatyczni spotkają się z przedsiębiorcami w Mar del Plata (Diario La Capital de Mar del Plata).

Ambasadorzy i przedstawiciele dyplomatyczni z różnych krajów wezmą udział w szeregu działań, które odbędą się w dniach 12-14 tego miesiąca, organizowanych przez Pensar Mar del Plata Meeting Point, które obejmą wycieczki biznesowe z lokalnymi biznesmenami.

Według doniesień, odbędą się wizyty w firmach i uczelniach oraz odbędzie się specjalnie zaprojektowane śniadanie robocze, aby nawiązać bezpośredni kontakt między sektorem biznesowym a sektorem produkcyjnym naszego miasta z przedstawicielstwami dyplomatycznymi Armenii, Jordanii, Polski , Maroko, Kuwejt, Korea, Boliwia i inne.

„Chcemy, aby firma Mar del Plata była skierowana na świat, dlatego uważamy, że ważne jest, aby otworzyć te drzwi, aby stworzyć obszary, w których nasi przedsiębiorcy mogą sprawić, że ich produkty i usługi będą znane z potencjału eksportowania lub dostarczania klientom za granicą” – powiedzieli. . od organizacji.

Działalność ta wzbudziła już zainteresowanie w różnych sektorach, takich jak branża wiedzy, ze względu na możliwość wykwalifikowanej siły roboczej w Mar del Plata.

Dyplomaci przybędą w ramach prezentacji książki opublikowanej przez Punto de Encuentro Pensar Mar del Plata, która odbędzie się w środę 13 lipca po południu w NH Hotel Provincial. Praca łączy prezentacje wybitnych profesjonalistów z takich tematów jak urbanistyka, sprawiedliwość, zdrowie, turystyka i ekonomia.

Zaplanowano również udział kolumbijskiego kanclerza, profesora i wykładowcy Jorge Melgueza, który został już zaproszony przez tę samą organizację w 2018 r. do przemówienia na pierwszym spotkaniu. Przy tej okazji mówił o planowaniu urbanistycznym i jakości życia, opowiadając o swoich doświadczeniach w realizacji transformacji w Medellin.

Firmy chcące uczestniczyć i spotkać się z ambasadorami w celu pogłębienia wymiany między krajami mogą zadzwonić pod numer 2235433090 lub infopensarmardelplata.org.
Miejsce spotkań Pensar Mar del Plata to rozległa, pluralistyczna i partycypacyjna przestrzeń, która ma na celu podkreślenie rozwoju miasta z pięcioma uniwersytetami oraz sektorem publicznym i prywatnym.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *