Przemoc i napięcie malują kryminał

Chociaż znajduje się w Nowym Jorku, Śmiertelne podejrzenie Przykładem współpracy międzynarodowej, bo został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, z międzynarodową ekipą i podstawą jego opowieści jest powieść stworzona przez szwedzki duet o pseudonimie Rosslund i Hillstrom.

Nazwisko napisane przez dziennikarza Andersa Russellona i nieżyjącego już byłego skazanego Burga Hillstroma, który utrzymał swoje miejsce w literaturze w latach 2004-2017, dając życie siedmiu książkom, które zawsze były kluczowe Świat przestępczy i jego moralność są niejasne.

Jak w przypadku Trzy sekundy (Trzy sekundy), Tom z 2009 roku, w którym opowiadają historię z punktu widzenia Były oszust został informatoremJak również śledczy policyjnych, którzy są częścią operacji podwójnego agenta.

Śmiertelne podejrzenie Netflix

Jednak, Śmiertelne podejrzenieNetflix thriller, thriller przenoszący się ze Sztokholmu na obrzeża Big Apple, gdzie mieszka Pete Koslow (Joel Kinman(Z żoną Sophią)Anna de Armas) I jego córeczka Anna (Karma Meyer).

za Weteran w siłach specjalnych Amerykanie, którzy obecnie należą do gangu przestępczego kierowanego przez przywódcę polskiej mafii znanego jako generał (Eugene Lipinski). Ale, W międzyczasie Koslow pracuje również jako detektyw dla FBI.

Ostatnią pracą, jaką musiał pomóc, było związanie swojego szefa z handlem fentanylem, drogim opioidem. Jednak plan nie idzie zgodnie z oczekiwaniami, a przerwana wymiana pozostawia tajnego policjanta i podwójnego agenta na łasce szefa mafii i FBI.

Podwójna i niebezpieczna misja

Śmiertelne podejrzenie Netflix

To dlatego, że Generał zmusza Kosloo do powrotu do więzieniaOn, tak jak został wysłany kilka lat temu, aby zabić człowieka w walce. Miejsce, z którego federaliści uwolnili się jako Agent Wilcox (Rosamund Pike), Służy jako infiltrator mafii.

Ideą capo jest to, że tak jest Uważaj na kartel narkotykowy w więzieniu Bell Hill, Podczas gdy znajomy z FBI prosi go, aby w więzieniu znalazł kupca gangstera w środku, aby zdobyć wystarczające dowody, aby go aresztować.

Śmiertelne podejrzenie Netflix

Ale sprawy nie idą zgodnie z oczekiwaniami i Koslow będzie musiał stawić czoła ryzyku likwidacji, zanim uzyska niezbędne informacje. W tym samym czasie młoda Sophia i Anna są narażone na kontakt z generałem i jego brutalnymi mężczyznami.

Istnieje jednak inne ważne nazwisko w rozwoju tej historii: Edward Greens (Wzajemny), Funkcjonariusz nowojorskiej policji ds. Przestępczości zorganizowanej, który szuka wszystkich, którzy kilka dni wcześniej zabili jego partnera.

Tak więc, biorąc pod uwagę wszystkie elementy na planszy, czy to od strony kryminalnej, czy policyjnej, włoski reżyser filmowy Andrea Di Stefano (Escobar: Raj utracony), Kierując widza przez uCoraz bardziej zwinna i brutalna historia.

Co sprawia, że Śmiertelne podejrzenie w Nowy film, Co z pewnością nie zmienia historii gatunku, ale udało mu się zabawić swoich zwolenników prawie dwiema godzinami ujęć. Takiego, który ma również solidne osobowości w swoim zespole, takie jak Rosamund Pike i Ana de Armas.

Remote i Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *