„Przybycie Arielli było niesamowitą harmonią duszy i ciała”: to trzej przystojni synowie Davida Ostrosky’ego, ojca zasad i męża aktorki od ponad czterech dekad | ludzie | rozrywka

„Przybycie Arielli było niesamowitą harmonią duszy i ciała”: to trzej przystojni synowie Davida Ostrosky’ego, ojca zasad i męża aktorki od ponad czterech dekad |  ludzie |  rozrywka

Największa lekcja życia Dawid Ostrowski Kiedy zostałem ojcem w 1985 roku, nauczyłem się, że priorytety się zmieniają. w „Domu kwiatów” aktor Grał Salomona, psychiatrę dziecięcego, który okazuje się być ojcem Pauliny de la Mora, aw zeszłym sezonie stał się bardzo ważnym filarem. rodzina.

Jego rola przynosi zrozumienie i zrozumienie z resztą Postaciesytuacja, która nie jest mu obca w prawdziwym życiu i jako ojciec trójki dzieci MłodyWięc on wie Globalizm.

David Ostrosky opowiada o swoich dzieciach io tym, jak to jest być ojcem

David Ostroski ma 66 lat i urodził się w Mexico City, ale jego ojciec pochodzi z Rosji, a matka z Polski. Od ponad czterdziestu lat jest w związku z Belindą Slomiansky, oddaną partnerką życiową i matką trojga jego dzieci, jednej kobiety i dwóch mężczyzn.

„Będzie wielu aktorów, którzy nie będąc rodzicami, mogą to zrobić i zinterpretować w ten sam sposób. Tutaj najważniejsze wyjaśnienie nie tkwi w fantazji, ale w codziennej rzeczywistości, w której można przeczytać wiele książek o edukacji iw zaledwie Godzinę spotkasz coś, czego nie wiesz. Nawet jak masz zamiar zareagować ”- podkreślił aktor w wywiad Dla Esquire Meksyk.

Dzień, w którym Thalia zjadła czekoladę i błoto Chantal Andere: opowieści meksykańskich aktorek o upokarzającej scenie, którą nakręciły w „Marimar”

Kontynuował: „To, czego nauczyłem się od czasu narodzin mojej córki, to to, że muszę przestać myśleć o sobie, aby myśleć o mojej rodzinie i nie ma odpoczynku, nie ma powodu, aby mi się to już nie podobało, jestem zmęczony, to jest życie każdego” – powiedział Ostrosky o swoich dzieciach.

Uznany aktor zastanawiał się, jak to jest debiutować jako ojciec, po zaplanowaniu i przejściu na tak ogromną odpowiedzialność. „Kiedy moja córka Ariella przybyła na świat w 1985 roku, była to absolutnie niesamowita harmonia ducha i ciała, i nie było tak, jak kiedy zaczęłam widzieć, jak dorasta, zaczęła odczuwać tak wiele pięknych rzeczy i obowiązków” – powiedziała. .

Ostrosky, przekonany o tym, jak trudno jest wychować dzieci, głosi w ten sposób formułę: „Myślę, że receptą jest obecność ojca i matki”.

Obecnie ich dzieci; Ariella (38 l.), Pedro (36 l.) i Aron (34 l.) są pełnoletni, a dla Ostrowsky’ego największą satysfakcją jest możliwość rozmawiania z nimi i rozmawiania z nimi jako dorośli.

„Kiedy ojciec uczy się od swoich dzieci, to znaczy, że zadziałały odruchy i sprawdza, czy już nie jest tak jak wcześniej, kiedy zrobił to, co powiedział ojciec i było po wszystkim. Tu tak nie jest, bo byliśmy dzieci, bo trzeba było wprowadzić wytyczne, ale nie dzisiaj.

Teraz mieszka z nim tylko Aaron, jego najmłodszy syn, aw czasie pandemii przyzwyczaił się do wykorzystywania technologii do komunikowania się z innymi za pomocą wideorozmów.

Chociaż pierwszy aktor nie jest zaangażowany zdjęcia Ze swoich dzieci na Instagramie kilkakrotnie chwali się, że jest dziadkiem trójki dzieci, tak jak zrobił to w czerwcu 2019 r. W przeciwieństwie do Davida Ostrosky’ego, jego żona Belinda Slomiansky Od czasu do czasu publikuje zdjęcia swoich dzieci na swoim profilu na Facebooku. (i)

Polecamy tę nowość

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *