Publikacja pośmiertna powieści Jeana le Carré | książki | zabawa

„Projekt Silverview” to film kontrowersyjny i akt korupcji w kręgach władzy.

EFE

Powieść po jego śmierci Jana Licariego, Projekt SilverviewKontrowersyjny thriller i potępienie korupcji w kręgach władzy, w którym zmarł w 2020 roku brytyjski pisarz J.Łącząc sarkazm, akcję i realizm, trafił do księgarń 12 stycznia.

Projekt Silverview (Planeta w języku hiszpańskim) to mistrzostwo Julian Lundsley, który zrezygnował z ciężkiej pracy w Londynie, by prowadzić prostsze życie jako właściciel księgarni w małym nadmorskim miasteczku.

Jednak kilka tygodni po otwarciu jego spokój przerywa dziwna wizyta: Edward Avon, polski emigrant mieszkający w Silverview, okazałej rezydencji na przedmieściach, który zdaje się dużo wiedzieć o rodzinie Julianów i który również pokazuje przesadne zainteresowanie prowadzeniem swojej skromnej firmy.

w Londynie, Kiedy na progu wysokiej rangi szpiega pojawia się wiadomość ostrzegająca go o niebezpiecznym przecieku, jego śledztwo prowadzi go do tego sennego nadmorskiego miasta.

Jak donosiła Planeta w poniedziałek, syn autora, Nick, mógł urodzić ten projekt pozostawiony przez ojca przed śmiercią.

„I dał mu wszystkie instrukcje, aby nie zostały opublikowane przed jego śmiercią”.A w księdze Jean le Carré rozbiera się do naga na oczach czytelników w swoim ostatnim opowiadaniu.

w Projekt SilverviewLe Carré po raz pierwszy bada, jak traktowani są szpiedzy państwowi po przejściu na emeryturę lub po ich śmierci, jak w tym przypadku.

Praca pełna jest psychologicznych postaci, które odzwierciedlają świat zimnej wojny ze współczesnych oczu. (I)

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *